Dnes jsem si vybrala zápas ve Fortuna lize, kde si vsadím na duel Zlín vs. Slovácko. Zápas jsem si pořádně analyzovala a vyšel mi zajímavý tip s kurzem dva, který doporučím do sekce VIP analýzy.

Slovácko je na sedmém místě a letošní sezona jim nečekaně jde. Přišlo několik posil, tým je celkově kvalitně složený a třeba já z něj mám respekt, proto proti Slovácku nerada dávám. Na startu sezony dokázali porazit třeba i venku Plzeň, takže sedmé místo není náhoda.

Jejich dnešním soupeřem a hostitelem je Zlín, který se nachází jen tři body od posledního místa. Nedávno sice porazil Sigmu doma hubeným výsledkem 1:0, ale následně opět dostal nasekáno. Liberec jim doma nadělil rovnou 5 branek.

Pokud se mám podívat na dnešní zápas a srovnat oba soupeře, nevěřím tomu, že Zlín doma zvítězí. Nemyslím si, že by měl lepší kádr. Vidím to spíše na remízu, ale zkusím sázku na vítězství hostů bez remízy v kurzu 2.10.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na

Číst článek »

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »