Dnes jsem si vybrala zápas ve Fortuna lize, kde si vsadím na duel Zlín vs. Slovácko. Zápas jsem si pořádně analyzovala a vyšel mi zajímavý tip s kurzem dva, který doporučím do sekce VIP analýzy.

Slovácko je na sedmém místě a letošní sezona jim nečekaně jde. Přišlo několik posil, tým je celkově kvalitně složený a třeba já z něj mám respekt, proto proti Slovácku nerada dávám. Na startu sezony dokázali porazit třeba i venku Plzeň, takže sedmé místo není náhoda.

Jejich dnešním soupeřem a hostitelem je Zlín, který se nachází jen tři body od posledního místa. Nedávno sice porazil Sigmu doma hubeným výsledkem 1:0, ale následně opět dostal nasekáno. Liberec jim doma nadělil rovnou 5 branek.

Pokud se mám podívat na dnešní zápas a srovnat oba soupeře, nevěřím tomu, že Zlín doma zvítězí. Nemyslím si, že by měl lepší kádr. Vidím to spíše na remízu, ale zkusím sázku na vítězství hostů bez remízy v kurzu 2.10.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na Camp Nou

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »