Zkusila jsem sázkové poradenství OK SÁZKY

ok sazky

Pokud hledáte placené tipy, ihned na vás vyskočí reklama sázkového poradenství OK SÁZKY. Zkusila jsem tedy nejnižší tarif pro představu, jak bude tato stránka fungovat. Jaké jsou moje zkušenosti? To vám řekne moje následující recenze.

Ta však nebude dlouhá, protože se nebojím tvrdit, že je tato stránka podvod. Tipy buď nestihnete vsadit nebo je výrazně upravena statistika. Kompletní bilance a historie tipů neodpovídá realitě. Sice nerada na někoho házím špínu, ale tato stránka opravdu funguje tak, že tahá z lidí jenom peníze.

Nedalo mi to a chvíli jsem hledala na internetu. Provozovatelem je Jakub Hošek z Jesenice, který už několik podobných stránek v minulosti dělal. Ty ale byly vždy vytvořeny za účelem podvodu. Já sice přišla o 799 korun, ale věřím, že ostatním je tímto dokážu ušetřit.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka