Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím, co mi lidé často píšou a říkají, tak není ani tak těžké zvítězit v sázce. Co je ale těžké? Ty peníze udržet, zachovat chladnou hlavu, rozmyslet si další sázku a nikam nechvátat. To opravdu většina lidí neumí. Je to tím, že sázkových kancelářím hraje do karet matematika (nevýhodné kurzy pro nás sázkaře) a hlavně psychika. Člověk má neustálou chuť hrát.

Úspěšné sázení je dlouhý proces, který vyžaduje hlavně psychickou odolnost a trpělivost. Jak už jsem několikrát psala, musíte mít jasnou strategii, plán i bank. To vše se musí přísně dodržovat. Osobně si myslím, že nemá cenu hrát za drobné, protože úspěšní hráči sázejí za velké peníze. Dobře si vzpomínám třeba na surebets, který už se vyskytuje už jen minimálně, ale ještě před několika lety se na tom dalo skvěle vydělat. Pokud bych mohla dát radu, sázejte méně zápasů za vyšší vklad. Je pořád lepší vsadit jednou týdně na jeden zápas vyšší sumu než plachtu každý den za drobné.

Je hezké, když mám nyní statistiku a bilanci zelenou, jenže sázení přináší i prohry. Je klidně možné, že přijde negativní série klidně deseti proher za sebou. S tou se ale sázkař musí vypořádat a neztrácet hlavu. Hráči, kteří se snaží získat ihned vše zpět, nedopadnou nikdy dobře. Je to nerozvážné, amatérské a také riskantní. Vlastně o tom mluvím pořád dokola, velcí hráči si na svou sázku počkají.

Pokud se snažíte a i tak prohrajete, není to nic neobvyklého. Několikrát jsem měla tip, na který bych vsadila celý svůj život. A on nevyšel… Řiďte se svým rozumem, pocitem a instinktem. Musíte se vzdělávat, být trpěliví a váš čas určitě přijde. Tím chci také napsat, že nemusíte sázet každý zápas, který dám na web. Pokud tomu sami nevěříte, nemá cenu to lámat přes koleno a peníze investovat. Já do toho dávám sice vše, ale stále je potřeba velká porce štěstí a nezapomínejme, že samotný výsledek ovlivňuje mnoho faktorů.

Borussia Dortmund na Interu neprohraje

Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií. V posledním kole

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »