Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím, co mi lidé často píšou a říkají, tak není ani tak těžké zvítězit v sázce. Co je ale těžké? Ty peníze udržet, zachovat chladnou hlavu, rozmyslet si další sázku a nikam nechvátat. To opravdu většina lidí neumí. Je to tím, že sázkových kancelářím hraje do karet matematika (nevýhodné kurzy pro nás sázkaře) a hlavně psychika. Člověk má neustálou chuť hrát.

Úspěšné sázení je dlouhý proces, který vyžaduje hlavně psychickou odolnost a trpělivost. Jak už jsem několikrát psala, musíte mít jasnou strategii, plán i bank. To vše se musí přísně dodržovat. Osobně si myslím, že nemá cenu hrát za drobné, protože úspěšní hráči sázejí za velké peníze. Dobře si vzpomínám třeba na surebets, který už se vyskytuje už jen minimálně, ale ještě před několika lety se na tom dalo skvěle vydělat. Pokud bych mohla dát radu, sázejte méně zápasů za vyšší vklad. Je pořád lepší vsadit jednou týdně na jeden zápas vyšší sumu než plachtu každý den za drobné.

Je hezké, když mám nyní statistiku a bilanci zelenou, jenže sázení přináší i prohry. Je klidně možné, že přijde negativní série klidně deseti proher za sebou. S tou se ale sázkař musí vypořádat a neztrácet hlavu. Hráči, kteří se snaží získat ihned vše zpět, nedopadnou nikdy dobře. Je to nerozvážné, amatérské a také riskantní. Vlastně o tom mluvím pořád dokola, velcí hráči si na svou sázku počkají.

Pokud se snažíte a i tak prohrajete, není to nic neobvyklého. Několikrát jsem měla tip, na který bych vsadila celý svůj život. A on nevyšel… Řiďte se svým rozumem, pocitem a instinktem. Musíte se vzdělávat, být trpěliví a váš čas určitě přijde. Tím chci také napsat, že nemusíte sázet každý zápas, který dám na web. Pokud tomu sami nevěříte, nemá cenu to lámat přes koleno a peníze investovat. Já do toho dávám sice vše, ale stále je potřeba velká porce štěstí a nezapomínejme, že samotný výsledek ovlivňuje mnoho faktorů.

Sázka na Premier League. Arsenal se zvedne

Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru. V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2.

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »