Získá Slavia stamiliony? Našla jsem kurz 3.85 na parádní tip

Pro zlatou analýzu jsem si vybrala zápas Slavia Praha – CFR Kluž. Jsem moc ráda, že se konečně někdo z naší ligy chytl a má výsledky i v Evropě. Minulý týden nám hodně napověděl a zároveň dal naději, aby Slavia Praha postoupila do Ligy mistrů. Z Kluže si odvezla výhru 0:1 a taková šance postoupit už tu být dlouho nemusí. Jaký tip volím pro tento důležitý zápas? Volím hlavně podle toho, co jsem měla šanci vidět před týdnem.

V Kluži měla Slavia Praha navrch a hrála přesně podle předpokladu. Cílem bylo nedostat branku a hrát ze zabezpečené obrany. Slavia by byla ráda i za remízu venku, ale je to ještě lepší. Vstřelila branku a tak má pro domácí duel solidní základ. Opět očekávám velmi opatrný fotbal, který se bude ke konci otevírat a hosté začnou riskovat. Slavia se však nikam nepožene a každá sekunda na straně hostí bude znamenat blíží se LM. Logicky tedy nemůžeme čekat žádnou přestřelku, protože na takovou šanci čeká Slavia hodně dlouho a také Kluž si nemůže dovolit inkasovat. Tipuji zde buď remízu 0-0, Slavia nedostane branku, a nebo vyhraje 1:0. Takové výsledky mi dávají smysl, proto volím -1.5 branky v překrásném kurzu 3.85.

Sázení a tipy na favority? To už dávno nefunguje

Ještě tři roky zpět byly doby, kdy se dalo alespoň o víkendu spolehnout na osvědčené týmy. Myslím tím třeba PSG, Real Madrid, Barcelonu, ale i Spartu nebo Plzeň. Na tiket jsem dala pět takových zápasů, většinou týmů, které ve své lize bojovaly o titul. Kurz jsem měla třeba jenom kolem šesti, ale většinou jsem vyhrála. Dnes už to tak není a překvapení se nekoná, když nevyjde kurz 1.11. Doba jde vpřed a sport se vyrovnává. Tímto článkem reaguji třeba na

Číst článek o sázení »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde neviděla.

Číst článek o sázení »

Jablonec si jede pro další vítězství v Mol Cupu

Dnes se zaměřím na osmifinále Mol Cupu, kde Jablonec zajíždí na hřiště Opavy. Té se vůbec nedaří a je momentálně na posledním místě. Zápas na Slovácku mi přišel, jako když je tento tým úplně odevzdaný a nebojím se pomalu mluvit o sestupu. Nechme se ale překvapit. Jablonec má i letos ty nejvyšší ambice. Nechybí peníze ani chuť do hry a místní by rádi viděli účast v nějakém tom poháru. To se může splnit i cestou, kterou je právě Mol Cup.

Číst analýzu a zobrazit tip »

Svátek českého fotbalu! Slavia Praha hostí Dortmund a já si na to vsadím

Svátek českého fotbalu, tak se dá nazvat zápas Ligy mistrů Slavia Praha vs. Dortmund. Ani bych nevěřila, že takovou analýzu někdy budu psát, ale je to tak. Ve skupině F mají všechny čtyři týmy jeden bod a je velká škoda, že právě Slavia nedotáhla vedení 0:1 proti Interu a inkasovala v 92. minutě. Kdyby ale někdo před zápasem řekl, že bude remíza, český tým by ji bral, takže se to i tak dá považovat za obrovský úspěch. Aby toho nebylo

Číst analýzu a zobrazit tip »