V našlapané skupině F je o postupujících také již rozhodnuto. Španělsko podle očekávání obsadilo první příčku a druhé postupové místo pro sebe získal tým Švédska. V tomto utkání přijede na hřiště leadera celek Rumunska.

Ti jsou na čtvrtém místě a o tom, že pro ně kvalifikace skončí neúspěchem, rozhodl poslední zápas, kdy parta trenéra Contry nestačila doma na Švédsko. Rumuni sice podle statistik nebyli horším týmem, ale vyhořeli v koncovce a inkasovali dvě branky již v prvním poločase.

Španělsko se na poslední utkání naladilo pohodovou výhrou 7:0 nad Maltou. Debakl Malťanů ze zrodil mezi šedesátou a sedmdesátou minutou, kdy dostali čtyři branky a posledních dvacet minut se dohrávalo jen z povinnosti. Španělé pravděpodobně hodně zamíchají sestavou a na hřiště se dostanou hráči, kteří nedostali tolik prostoru a budou chtít ukázat, že si pozvánku na Euro zaslouží. I když nečekám takovou kanonádu jako s Maltou, minimálně tři góly v utkání padnou. Sázka na tři branky a více je ohodnocena kurzem 1.98.

West Ham vyzve Leicester a budou padat branky

Ze sobotního programu anglické Premier League se mi nejvíc zamlouvá duel mezi West Hamem a Leicesterem. Domácí Kladiváři neprožívají dobré časy a od sestupových pozic je dělí pouhý jeden bod. Z posledních dvanácti zápasů vytěžili pouze osm bodů a silně negativní skóre 20

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »