V našlapané skupině F je o postupujících také již rozhodnuto. Španělsko podle očekávání obsadilo první příčku a druhé postupové místo pro sebe získal tým Švédska. V tomto utkání přijede na hřiště leadera celek Rumunska.

Ti jsou na čtvrtém místě a o tom, že pro ně kvalifikace skončí neúspěchem, rozhodl poslední zápas, kdy parta trenéra Contry nestačila doma na Švédsko. Rumuni sice podle statistik nebyli horším týmem, ale vyhořeli v koncovce a inkasovali dvě branky již v prvním poločase.

Španělsko se na poslední utkání naladilo pohodovou výhrou 7:0 nad Maltou. Debakl Malťanů ze zrodil mezi šedesátou a sedmdesátou minutou, kdy dostali čtyři branky a posledních dvacet minut se dohrávalo jen z povinnosti. Španělé pravděpodobně hodně zamíchají sestavou a na hřiště se dostanou hráči, kteří nedostali tolik prostoru a budou chtít ukázat, že si pozvánku na Euro zaslouží. I když nečekám takovou kanonádu jako s Maltou, minimálně tři góly v utkání padnou. Sázka na tři branky a více je ohodnocena kurzem 1.98.

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »