Dva neúspěšné týmy ze skupiny I si to v sobotu večer rozdají již jen o čest a udobření fanoušků po neúspěšné kvalifikaci. Domácí Kypr se nachází na třetím místě tabulky s deseti body a nájezdníci ze Skotska na čtvrtém se ziskem devíti bodů.

Kypr se v minulém kole příliš nepředvedl, když na domácím hřišti inkasoval od Ruska pět branek a žádnou nedokázal vstřelit. Skotsko sice rozstřílelo San Marino šesti brankami, ale o kolo dříve dostalo čtyřku také od Zborné. Oba týmy měly celou kvalifikaci obrovské problémy v obraně, ale v útoku se jim vcelku dařilo.

V kvalifikačních zápasech Kypru bylo k vidění 25 branek za osm zápasů, v zápasech Skotska pak dokonce 28 branek, takže oba týmy mají průměr přes tři góly na zápas. První vzájemné utkání skončilo 2:1 pro Skoty a já věřím, že minimálně tři branky padnou i tentokrát. Sázka na 2.5 gólu a více je za slušný kurz 2.30.

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním

Číst článek »

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »