Dva neúspěšné týmy ze skupiny I si to v sobotu večer rozdají již jen o čest a udobření fanoušků po neúspěšné kvalifikaci. Domácí Kypr se nachází na třetím místě tabulky s deseti body a nájezdníci ze Skotska na čtvrtém se ziskem devíti bodů.

Kypr se v minulém kole příliš nepředvedl, když na domácím hřišti inkasoval od Ruska pět branek a žádnou nedokázal vstřelit. Skotsko sice rozstřílelo San Marino šesti brankami, ale o kolo dříve dostalo čtyřku také od Zborné. Oba týmy měly celou kvalifikaci obrovské problémy v obraně, ale v útoku se jim vcelku dařilo.

V kvalifikačních zápasech Kypru bylo k vidění 25 branek za osm zápasů, v zápasech Skotska pak dokonce 28 branek, takže oba týmy mají průměr přes tři góly na zápas. První vzájemné utkání skončilo 2:1 pro Skoty a já věřím, že minimálně tři branky padnou i tentokrát. Sázka na 2.5 gólu a více je za slušný kurz 2.30.

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »