Dva neúspěšné týmy ze skupiny I si to v sobotu večer rozdají již jen o čest a udobření fanoušků po neúspěšné kvalifikaci. Domácí Kypr se nachází na třetím místě tabulky s deseti body a nájezdníci ze Skotska na čtvrtém se ziskem devíti bodů.

Kypr se v minulém kole příliš nepředvedl, když na domácím hřišti inkasoval od Ruska pět branek a žádnou nedokázal vstřelit. Skotsko sice rozstřílelo San Marino šesti brankami, ale o kolo dříve dostalo čtyřku také od Zborné. Oba týmy měly celou kvalifikaci obrovské problémy v obraně, ale v útoku se jim vcelku dařilo.

V kvalifikačních zápasech Kypru bylo k vidění 25 branek za osm zápasů, v zápasech Skotska pak dokonce 28 branek, takže oba týmy mají průměr přes tři góly na zápas. První vzájemné utkání skončilo 2:1 pro Skoty a já věřím, že minimálně tři branky padnou i tentokrát. Sázka na 2.5 gólu a více je za slušný kurz 2.30.

Kdo vyhraje US OPEN? Moje tipy na muže i ženy

Od dvacátého srpna do osmého září se dočkáme dalšího ročníku tenisového US OPEN. Každoročně se na tento turnaj velmi těším, jelikož se hraje na tvrdém povrchu a není tolik překvapení. Největší výhodou pak je, že se hraje na tři vítězné sety, takže většinou

Číst článek »

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »