Poslední den v měsíci jsem si vybrala naší Fortuna ligu, kde se podívám na zápas Liberec vs. České Budějovice. Ať chci, nebo ne, tady věřím v jasnou jedničku, kde je kurz 1.57. Pokud ale budeme chtít kurz navýšit, tak volím, že padne over 2.5 v kurzu 2.10. Tento zápas vkládám do VIP analýz a přidávám velkou důvěru oboum tipům. Proč si to myslím?

Budějovicím se povedl start sezony. Dynamo totiž dokázalo uhrát remízu se Spartou i Jabloncem, ale jak to tak vypadá, nadšení nováčka upadlo, je z toho poslední příčka a také velké trápení. Navíc venku se mi zdají poloviční a dnes v Liberci to nebude vůbec jednoduché. Tam Dynamo prohrálo pět posledních zápasů a navíc vždy padla hranice nad 2.5 gólů. Pamatujete, jak vždy píšu, že se historie ráda opakuje? Tak tady to přesně je.

Nebudu nic vymýšlet a volím tuto sázku i dnes. Liberci se nepovedl start, protože měl velmi těžký los a prohrál čtyři zápasy za sebou. Nyní však došlo na slabší soupeře a je vidět, že klidný střet tabulky klidně může hrát. Výhra proti Budějovicím je povinností a pokud padne branka do dvacáté minuty, hra se otevře a bude to opět zavánět i overem. Nechám na vás, co si vyberete, já ale dnes vsadím oba tipy.

Moje tipy: Výhra domácích (kurz 1.57) a over 2.5 (kurz 2.10).

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »