Manchester Utd si to představuje každoročně trochu jinak, minimálně alespoň na Ligu mistrů, která ale nepřišla ani letos. Musí tak zajíždět na hřiště slabších soupeřů, což je pro takový tým psychicky náročné. Dnes je hostí AZ Alkmaar, který si věří na body. A aby ne. Důvodů, proč by mohli domácí něco uhrát, je několik.

Tím největším problémem je účast pouze v Evropské lize. Mám odpozorované, že anglické celky se v rámci pohárů venku zkrátka nepřetrhnou. Zároveň se chce proti nim každý soupeř ukázat a po trávníků jezdí naplno celých devadesát minut. Manchester navíc není vůbec v pohodě, protože se poslední tři zápasy nevyvedly podle představ. Potupná remíza v poháru proti Rochdale, kde byl kurz na Utd 1.10 a prohra proti West Hamu v lize jsou toho důkazem. Celé prokletí podtrhuje zranění tahouna týmu = Paul Pogba.

Alkmaar sice hraje na cizím stadionu, ale i tak se mu daří. Z posledních deseti zápasů prohrál pouze jeden. Myslím si, že s Manchesterem dnes může hrát vyrovnanou partii a volím neprohru domácích v kurzu 1.60. Klesající kurz na Alkmaar je pak důkazem, že nějakou tu šancí určitě má.

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »