Ze sobotního programu anglické Premier League se mi nejvíc zamlouvá duel mezi West Hamem a Leicesterem. Domácí Kladiváři neprožívají dobré časy a od sestupových pozic je dělí pouhý jeden bod.

Z posledních dvanácti zápasů vytěžili pouze osm bodů a silně negativní skóre 20 vstřelených proti 30 inkasovaným brankám hovoří jasně. Na druhé straně hřiště bude navíc tým, který šlape jako hodinky. Leicester se vyhřívá na krásné druhé příčce. I když nyní prohrál dvakrát v řadě, předvádí parádní fotbal. Porážky navíc přišly v zápasech s Liverpoolem a Manchesterem City, tedy s absolutní světovou špičkou. Tým se může spolehnout na stabilní výkony kanonýra Vardyho, který se prosadil již sedmnáctkrát.

Právě ofensiva je hlavní zbraní Lišek a já věřím, že proti chatrné obraně West Hamu bude Vardy a spol řádit. Další důvod, proč očekávám gólovou nadílku, je termín zápasu. V utkáních mezi vánočními svátky se všichni snaží především pobavit fanoušky a v tomto duchu se bude bojovat o body i tentokrát. Sázka na tři branky a více v kurzu 2.04 je dobrá volba.

West Ham vyzve Leicester a budou padat branky

Ze sobotního programu anglické Premier League se mi nejvíc zamlouvá duel mezi West Hamem a Leicesterem. Domácí Kladiváři neprožívají dobré časy a od sestupových pozic je dělí pouhý jeden bod. Z posledních dvanácti zápasů vytěžili pouze osm bodů a silně negativní skóre 20 vstřelených proti

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »