Z velmi omezené nabídky jsem pro vás vybrala další tip, který tentokrát bude na běloruskou ligu. Jedná se o sedmý vzájemný duel mezi týmy Neman Grodno vs. Soligorsk. Šest předchozích zápasů přineslo mnoho překvapení a obyčejný sázkaři tak nemohou vědět, co dnes čekat. Já mám ale jasný názor a využiji vyššího kurzu.

Na domácí tým dnes padá kurz, protože v sérii prohrával už 3:2 a Soligorsk mohl tuto kapitolu na svém stadionu ukončit. To se ale nestalo Grodno odvezlo cennou výhru v prodloužení a především tak srovnalo sérii na 3:3. Když jsem viděla zápasy těchto týmů, bylo to jako na houpačce a troufám si tvrdit, že zde už domácí prostředí nehraje takovou roli.

Mančafty jsou podobné a nemá cenu si zde rozepisovat výkony jednotlivých formací. Kdo hrál někdy nějaký sport a systém dlouhého playoff, jistě ví, že sedmý zápas už je o srdci. Soligorsk v této sérii dokázal dvakrát porazit svého soupeře venku (0:3, 0:4) a přijde mi, že jim hostující role sedí.

V kurzu 2.20 jasně doporučuji postup hostujícího týmu. V náš prospěch hraje, že komunita dává jedničku, spíše mi to ale připomíná stádo ovcí, kde jedna řekla, že bude otočka a ostatní už se vezou.

V Německu budou padat branky

Pro další analýzu jsem si vybrala opět německou nejvyšší soutěž a to páteční předehrávku mezi Hoffenhiemem a Dortmundem. Domácí se nachází na osmé příčce se ziskem čtyřiadvaceti bodů, ale i tak záporným skóre 23:27. Právě počet inkasovaných branek a defensivní práce je letos

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »