Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí.

I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl poslední koníček, kterým je sázení. Komunita říká, že je slabá nabídka, já si to ale nemyslím. Proč? Nezlobte se, ale většina sázkařů je v mínusu. Na začátku si každý myslí, jak rychle a jednoduše zbohatne a nakonec je rád, když se z tohoto prokletého kolotoče vůbec dostane. Soudím alespoň podle toho, co mi píšete a jaké příběhy jsem si vyslechla.

Já zvolila jinou strategii. Kurzovou nabídku sleduji každý den, ale většinou dám dva tipy do týdne. Pokud neumíte být trpěliví a chcete neustále hrát (možná z nudy), bude vás to stát nemalé peníze. Pokud berete sázení jako koníček, za který si platíte, dobrá, beru to, ale pokud chcete být opravdu v plusu a něco si i vydělat, musíte nad tím přemýšlet.

Sázkové kanceláře dnes mají vše vychytané, takže si nemyslete, že je přechytračíte. I když budete mít nějaké info (tím nemyslím, že se zranil kapitán), bookmakeři vše vidí a sázky zarazí. Navíc dostanete limity. Jedinou šancí, jak vydělávat sázením, je, že budete dávat nižší vklady (max do 5 000,- Kč), nad tipy opravdu trávit čas a přemýšlet. Nebuďte naivní, žádné podplacené a jasné zápasy se k nám nedostanou. O zápasy se musíte zajímat a mít opravdový instinkt sázkaře.

Pokud prohráváte, zkuste se zamyslet, co je špatně. Možná to chce trochu zpomalit a určit si jasný systém. Já jsem si v této době připravila akci na PREMIUM sekci. Za jeden poplatek můžete získat tipy, které sázím a vydělávám na nich. Dávám do nich 100% důvěru. Sice mi to pokryje náklady webu a čas, každopádně si myslím, že alespoň někoho naučím, jak o sázkách přemýšlet a zbytečně neprohrávat. Pokud ale nechcete nic platit, dávám zde i tipy zdarma. Ty nejsou sice tak úspěšné, ale pro drobnou inspiraci to stačí.

Přeji všem zdraví a hlavně pohodu, která je nyní velmi důležitá. A pokud si něco vsadíte, tak i štěstí 🙂 Na mojí premium sekci se můžete podívat zde.

Sparta Praha přes Trabzonspor nepostoupí

Čtvrteční Evropská liga přináší hned tři zápasy českých týmů. Ani s jedním to však nevypadá dobře a osobně budu ráda, když postoupí alespoň jeden. Dnes jsem si vybrala tip na utkání Trabzonspor – Sparta, kde volím s opatrností jedničku. Žádná tutovka to není,

Číst článek »

Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka

Máme tady osmifinále French Open a já si zde vybrala jeden tip. Bylo také hodně zajímavé sledovat včerejší den. Do sekce tipy zdarma jsem umístila finále LIGY MISTRŮ s tipem na Liverpool. Ten už dlouhodobě dokazuje, že patří k nejlepším týmům na světě

Číst článek »

Tip na Premier League, vysoká důvěra

Pětadvacáté kolo Premier League má na programu střet dvou nejznámějších trenérských osobností poslední dekády. Domácí Tottenham převzal milovaný i nenáviděný Jose Mourinho, ale výsledky týmu i pod jeho vedením zůstávají za očekáváním. Kohouti dali na mizerou formu trochu zapomenout v minulém kole, kdy

Číst článek »

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »