Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí.

I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl poslední koníček, kterým je sázení. Komunita říká, že je slabá nabídka, já si to ale nemyslím. Proč? Nezlobte se, ale většina sázkařů je v mínusu. Na začátku si každý myslí, jak rychle a jednoduše zbohatne a nakonec je rád, když se z tohoto prokletého kolotoče vůbec dostane. Soudím alespoň podle toho, co mi píšete a jaké příběhy jsem si vyslechla.

Já zvolila jinou strategii. Kurzovou nabídku sleduji každý den, ale většinou dám dva tipy do týdne. Pokud neumíte být trpěliví a chcete neustále hrát (možná z nudy), bude vás to stát nemalé peníze. Pokud berete sázení jako koníček, za který si platíte, dobrá, beru to, ale pokud chcete být opravdu v plusu a něco si i vydělat, musíte nad tím přemýšlet.

Sázkové kanceláře dnes mají vše vychytané, takže si nemyslete, že je přechytračíte. I když budete mít nějaké info (tím nemyslím, že se zranil kapitán), bookmakeři vše vidí a sázky zarazí. Navíc dostanete limity. Jedinou šancí, jak vydělávat sázením, je, že budete dávat nižší vklady (max do 5 000,- Kč), nad tipy opravdu trávit čas a přemýšlet. Nebuďte naivní, žádné podplacené a jasné zápasy se k nám nedostanou. O zápasy se musíte zajímat a mít opravdový instinkt sázkaře.

Pokud prohráváte, zkuste se zamyslet, co je špatně. Možná to chce trochu zpomalit a určit si jasný systém. Já jsem si v této době připravila akci na PREMIUM sekci. Za jeden poplatek můžete získat tipy, které sázím a vydělávám na nich. Dávám do nich 100% důvěru. Sice mi to pokryje náklady webu a čas, každopádně si myslím, že alespoň někoho naučím, jak o sázkách přemýšlet a zbytečně neprohrávat. Pokud ale nechcete nic platit, dávám zde i tipy zdarma. Ty nejsou sice tak úspěšné, ale pro drobnou inspiraci to stačí.

Přeji všem zdraví a hlavně pohodu, která je nyní velmi důležitá. A pokud si něco vsadíte, tak i štěstí 🙂 Na mojí premium sekci se můžete podívat zde.

Sobotní tip na italskou ligu: Juventus – Neapol

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže nám nabídne střetnutí dvou největších aspirantů na titul. Jedním z nich je jako každý rok turínský gigant Juventus. Ten zahájil sezónu stejně dominantně, jako jí skončil a ze hřiště Parmy si odvezl výhru 0:1, když jediným gólem rozhodl Chiellini.

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »