Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec?

Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně to ale upadávalo a bylo vidět, že se jedná o velký kolotoč. Následně přišly nějaké akce a já se dvou zúčastnila. První se mi vrátila s drobným ziskem, druhá byla ve ztrátě. Podle verifikace to však bylo OK a oni tak nemuseli vracet vklad, což před akcí slibovali. Myslím si však, že hodně lidí nevědělo, jak a za kolik má určité zápasy sázet. Mnoho sázkařů tedy skončilo ve ztrátě a přišla vlna reakcí.

Následně se roztrhl pytel se stránkami, které nabízely placené tipy. Já jsem si zkusila minimálně pět a řeknu vám, nikdy jsem neskončila v plusu. Ono je to asi tím, že se pak nejčastěji vymlouvají na bankroll management a vy se ničeho nedomůžete. Zažila jsem však i takové, kterým nevyšlo ani 80 % a já skončila bez jediné věty v blokaci.

Nikomu to nemám za zlé a je na každém, komu pošle peníze, proto jsem si také založila tuto stránku. Myslím si ale, že být fér je číslem jedna, ale nikdo to dnes neumí. Zkoušela jsem i stránky, které mají verifikaci, jenže tam bylo takové množství tipů a rozdíly v důvěře, že to může vypadat hezky, ale v realitě jste stejně v mínusu.

Co tedy chci vlastně napsat? Pokud chcete sázet a být opravdu v plusu, je třeba sledovat určitý druh sportu a zaměřit se na něj. Nikdo mi nevezme, že je 95% sázkařů v mínusu. Polovina totiž hraje z nudy, zkouší štěstí a ta druhá opilá v hospodě. Takto se sázením určitě nevydělá. Ani sázkové kanceláře nám to v dnešní době neusnadní. Pokud jste v plusu, klidně vám bez důvodu udělí blokaci a limity, aby vám hru znechutily.

Celkově je to trochu smutné, jelikož si pamatuji dobu před pěti lety, sázení na pobočkách a také u zahraničních sázkových kanceláří bez limitů. Jenže ta jde vpřed a velké firmy chtějí jen prosperovat. Sázení je tedy nejlépe brát jako koníček a nespoléhat na tento druh výdělku. Je však na každém, jak se rozhodně.

Koupili jste si někdy tipy? Dala vám někdy sázková kancelář limity? Jakou jsou vaše zkušenosti se sázením? Napište mi do zpráv a ráda s vámi na toto téma popovídám.

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »