Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec?

Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně to ale upadávalo a bylo vidět, že se jedná o velký kolotoč. Následně přišly nějaké akce a já se dvou zúčastnila. První se mi vrátila s drobným ziskem, druhá byla ve ztrátě. Podle verifikace to však bylo OK a oni tak nemuseli vracet vklad, což před akcí slibovali. Myslím si však, že hodně lidí nevědělo, jak a za kolik má určité zápasy sázet. Mnoho sázkařů tedy skončilo ve ztrátě a přišla vlna reakcí.

Následně se roztrhl pytel se stránkami, které nabízely placené tipy. Já jsem si zkusila minimálně pět a řeknu vám, nikdy jsem neskončila v plusu. Ono je to asi tím, že se pak nejčastěji vymlouvají na bankroll management a vy se ničeho nedomůžete. Zažila jsem však i takové, kterým nevyšlo ani 80 % a já skončila bez jediné věty v blokaci.

Nikomu to nemám za zlé a je na každém, komu pošle peníze, proto jsem si také založila tuto stránku. Myslím si ale, že být fér je číslem jedna, ale nikdo to dnes neumí. Zkoušela jsem i stránky, které mají verifikaci, jenže tam bylo takové množství tipů a rozdíly v důvěře, že to může vypadat hezky, ale v realitě jste stejně v mínusu.

Co tedy chci vlastně napsat? Pokud chcete sázet a být opravdu v plusu, je třeba sledovat určitý druh sportu a zaměřit se na něj. Nikdo mi nevezme, že je 95% sázkařů v mínusu. Polovina totiž hraje z nudy, zkouší štěstí a ta druhá opilá v hospodě. Takto se sázením určitě nevydělá. Ani sázkové kanceláře nám to v dnešní době neusnadní. Pokud jste v plusu, klidně vám bez důvodu udělí blokaci a limity, aby vám hru znechutily.

Celkově je to trochu smutné, jelikož si pamatuji dobu před pěti lety, sázení na pobočkách a také u zahraničních sázkových kanceláří bez limitů. Jenže ta jde vpřed a velké firmy chtějí jen prosperovat. Sázení je tedy nejlépe brát jako koníček a nespoléhat na tento druh výdělku. Je však na každém, jak se rozhodně.

Koupili jste si někdy tipy? Dala vám někdy sázková kancelář limity? Jakou jsou vaše zkušenosti se sázením? Napište mi do zpráv a ráda s vámi na toto téma popovídám.

Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna

Číst článek »

Slavia Praha v Budějovicích nedostane gól

Sotva jsem minule napsala, že je ve Fortuna lize spolehnutí maximálně na Plzeň, tak prohrála doma 0:2 se Slováckem. Letošní úvod tuzemské ligy tak není pro sázkaře vůbec růžový, protože si přichystal mnoho překvapení. Já však věřím, že se to srovná a tipy

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »