Pro VIP tip jsem si důkladně vybrala zápas Tottenham – Southampton, kde je nyní kurz sice pouhých 1.70, ale věřím mu na 100%. Jedná se o FA CUP a odvetu, kdy první zápas skončil 1-1.

Pozorně jsem sledovala první vzájemný duel, který se nyní musí opakovat, jelikož nastala remíza. Dlouhou dobu držel vedení Tottenham, Southampton však krátce před koncem vyrovnal. Nemyslím si, že z toho jsou hráči zrovna nadšení, protože místo volna musí tento zápas absolvovat ještě jednou.

Vybrala jsem tak sázku, že oba týmy dají dnes branku. První duel doprovázelo mnoho šancí, které však zůstaly nevyužité. Větší hlad měl domácí Southampton, ale Tottenham si nemůže dovolit doma polevit. Myslím si, že domácí budou mít navrch, hladovější hostující tým však taky branku vstřelí.

To vše podtrhuje fakt, že z posledních deseti vzájemných zápasů to rovnou devětkrát padlo a já nevidím důvod, proč by nemělo i dnes. 1.70 za vyšší vklad!

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »