Dnes jsem si vybrala tip na tenis, kterému hodně věřím. Opět se nebude jednat o žádnou dlouhou analýzu, ale o fakta, které generují mé rozhodnutí. Podívám se na zápas Ruud – Andujar.

Když jsem projela nabídku sázkových kanceláří, nestačila jsem se divit kurzu na Ruuda. Ten je dlouhodobě na úplně jiné úrovni než Andujar. Pravidelně hraje se špičkou a drží se. Andujar má to nejlepší za sebou a z posledních devíti zápasů vyhrál pouze jeden. Výhru mu dopřál slaboučký Horanský ze Slovenska.

Ruuda mám ráda, pravidelně ho sleduji a pokud by prohrál, bude to velké překvapení. Dávám jeho vítězství ve vyšším vkladu za 1.80!

Sázka na Premier League. Arsenal se zvedne

Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru. V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »