Dnes jsem si vybrala tip na tenis, kterému hodně věřím. Opět se nebude jednat o žádnou dlouhou analýzu, ale o fakta, které generují mé rozhodnutí. Podívám se na zápas Ruud – Andujar.

Když jsem projela nabídku sázkových kanceláří, nestačila jsem se divit kurzu na Ruuda. Ten je dlouhodobě na úplně jiné úrovni než Andujar. Pravidelně hraje se špičkou a drží se. Andujar má to nejlepší za sebou a z posledních devíti zápasů vyhrál pouze jeden. Výhru mu dopřál slaboučký Horanský ze Slovenska.

Ruuda mám ráda, pravidelně ho sleduji a pokud by prohrál, bude to velké překvapení. Dávám jeho vítězství ve vyšším vkladu za 1.80!

LaLiga a tip na zápas Granada vs. Osasuna

Po reprezentační pauze se tento víkend již naplno rozbíhají ligové soutěže a já si vybrala předehrávku španělské Primera Divison mezi Granadou a Osasunou. Domácí Granada  je zatím příjemné překvapení tohoto ročníku, a i když v minulém kole prohrála na hřišti Realu Madrid 2:4, stále se

Číst článek »

Sázení na Mistrovství světa žen

Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním kurzu 2.30.

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »