Dnes jsem si vybrala tip na tenis, kterému hodně věřím. Opět se nebude jednat o žádnou dlouhou analýzu, ale o fakta, které generují mé rozhodnutí. Podívám se na zápas Ruud – Andujar.

Když jsem projela nabídku sázkových kanceláří, nestačila jsem se divit kurzu na Ruuda. Ten je dlouhodobě na úplně jiné úrovni než Andujar. Pravidelně hraje se špičkou a drží se. Andujar má to nejlepší za sebou a z posledních devíti zápasů vyhrál pouze jeden. Výhru mu dopřál slaboučký Horanský ze Slovenska.

Ruuda mám ráda, pravidelně ho sleduji a pokud by prohrál, bude to velké překvapení. Dávám jeho vítězství ve vyšším vkladu za 1.80!

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »