Dnes si trochu neobvykle zahraji naší Extraligu, kde jsem si vybrala zápas Pardubice vs. Zlín. Když vidím kurz na čistou dvojku, nemohu odolat a tento tip dávám do VIP analýz. Proč?

Pardubice jsou nejhorší celek Extraligy a já to letos vidím na padáka. Dlouhodobě jsou tam finanční problémy a také různé eskapády. Nevěřím zde ani ve výhodu domácího prostředí, protože v Pardubicích už nikdo na hokej chodit nechce. Možná jen pár skalních fandů.

Zlín se sice topí také v dolní polovině tabulky, ale už několikrát dokázal překvapit. Odvezl si třeba všechny body z Komety a v poslední době hraje vyrovnaný hokej téměř s každým. S Libercem prohrál o branku, s Plzní také. To vše v nedávné době.

Já zde nevidím důvod, proč si nezahrát čistou dvojku v kurzu 2.65. Čekám trochu plácanou, ale Zlín by to mohl urvat. Velmi solidní kurz 2.65 si nenecháme utéct.

Slavia Praha v Budějovicích nedostane gól

Sotva jsem minule napsala, že je ve Fortuna lize spolehnutí maximálně na Plzeň, tak prohrála doma 0:2 se Slováckem. Letošní úvod tuzemské ligy tak není pro sázkaře vůbec růžový, protože si přichystal mnoho překvapení. Já však věřím, že se to srovná a tipy

Číst článek »

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »