Dnes si trochu neobvykle zahraji naší Extraligu, kde jsem si vybrala zápas Pardubice vs. Zlín. Když vidím kurz na čistou dvojku, nemohu odolat a tento tip dávám do VIP analýz. Proč?

Pardubice jsou nejhorší celek Extraligy a já to letos vidím na padáka. Dlouhodobě jsou tam finanční problémy a také různé eskapády. Nevěřím zde ani ve výhodu domácího prostředí, protože v Pardubicích už nikdo na hokej chodit nechce. Možná jen pár skalních fandů.

Zlín se sice topí také v dolní polovině tabulky, ale už několikrát dokázal překvapit. Odvezl si třeba všechny body z Komety a v poslední době hraje vyrovnaný hokej téměř s každým. S Libercem prohrál o branku, s Plzní také. To vše v nedávné době.

Já zde nevidím důvod, proč si nezahrát čistou dvojku v kurzu 2.65. Čekám trochu plácanou, ale Zlín by to mohl urvat. Velmi solidní kurz 2.65 si nenecháme utéct.

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »