Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod.

Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit i jinak. Každý, kdo nabízí tipy na sportovní utkání a chce za ně peníze, musí mít dlouhodobou historii. Tu si samozřejmě může jednoduše vytvořit a zfalšovat. Pokud ale používáte hlavu, budete celý projekt alespoň chvíli sledovat a uděláte si vlastní názor. Jestli někde uvidíte fotografie vítězných tiketů, následně si tipy ihned objednáte, můžete jenom hádat, kde je chyba. Ano, je to chyba ve vás, protože nejste dostatečně pozorní a uvěříte ihned všemu.

Ani já verifikaci neprovozuji a nemám to zatím v plánu. Musela bych dostat přijatelné podmínky, které však zatím nejsou a věřím především na doporučení spokojených uživatelů. Nyní jednoduše sdělím proč. Prvním důvodem je, že i samotná verifikace může být falešná a může se jednat o podvod. Již několikrát se stalo, že si někdo vytvořit verifikační stránky, kam následně umístil sázkaře až s neuvěřitelným ziskem. Důvěřivci pak ale zasílali peníze a divili se, že nic nedostali. To však brzy spadne podvodníkům na hlavu a vše praskne. Dále nechci dělat reklamu třetí straně a ještě k tomu platit provize. Odkazovat své návštěvníky na cizí web a ještě za to platit? Tak to prostě v dnešní době nefunguje.

Výhodou na mých stránkách je, že si se mnou můžete kdykoliv psát a vyměnit si názory. Pokud už se známe nějakou tu dobu, nemám problém zajít na kafíčko, dát hlavy dohromady a vymyslet další formy spolupráce. Také můžete využít tipy zdarma a následně se rozhodnout, zda přejdete na placené členství. To poslední, co nikdo nemá, je můj blog, kde píšu o sázení a všech zkušenostech zcela upřímně. Pokud si po tomto všem neuděláte vlastní názor, který by měl být (alespoň já myslím) pozitivní, poradím vám jedno. Na tuto stránku se vraťte klidně za rok a uvidíte, že já tu jako jedna z mála stále budu. Podvodníci totiž fungují vždy jen několik týdnů a následně zaniknou. Já chci ukázat, že se dá sázením vydělat a zároveň to, že se to dá dělat hlavně poctivě. Pokud kupujete tipy ze stránek, které existují sotva měsíc, možná vám to i trochu patří a také vás to naučí. Já sama jsem si tím také prošla. To byly časy, kdy jsem ještě naivně věřila všem okolo. Věřte mi, že toto všechno psát a s takovým úsilím pracovat na mém blogu, to zabere moře času. Dávám tomu opravdu vše a jsem si jistá, že se úspěch dostaví.

Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »