Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem Niko Kovačem, který se musel pakovat z trenérského křesla.

Jeho nástupce Hans Flick zažil úspěšnou premiéru v týdnu proti Olympiakosu, ale je jasné, že první zásadní zkouška přijde až v sobotu proti Dortmundu. Ten si v posledních třech soutěžních zápasem připsal tři vítězství a zdá se, že po slabším období, které měl na přelomu září a října, začíná šlapat na sto procent.

V tomto zápase bude Borussia postrádat dlouhodobě zraněného borce Reuse. Bayern je na tom ale s absencemi ještě o něco hůř. Postrádat bude obránce Boatenga a Niklase Suleho. V posledních třech vzájemných zápasech padlo vždy minimálně pět branek. A ani tentokráte neočekávám nudnou partii. Oba celky mají ofensivu v krvi, a proto zvolím sázku na více než 3.5 gólů na zápas v pěkném kurzu 2.10.

Vondroušová – Suarez-Navarro

Po Mistrovství světa jsme přešli rovnou na French Open. Takové turnaje mám ráda, protože všem o něco jde a nečeká se žádné vypouštění. Za každé kolo je tolik peněz, že každý hraje to nejlepší. Už před turnajem se dost mluvilo o černém koni a zatím

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »