Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem Niko Kovačem, který se musel pakovat z trenérského křesla.

Jeho nástupce Hans Flick zažil úspěšnou premiéru v týdnu proti Olympiakosu, ale je jasné, že první zásadní zkouška přijde až v sobotu proti Dortmundu. Ten si v posledních třech soutěžních zápasem připsal tři vítězství a zdá se, že po slabším období, které měl na přelomu září a října, začíná šlapat na sto procent.

V tomto zápase bude Borussia postrádat dlouhodobě zraněného borce Reuse. Bayern je na tom ale s absencemi ještě o něco hůř. Postrádat bude obránce Boatenga a Niklase Suleho. V posledních třech vzájemných zápasech padlo vždy minimálně pět branek. A ani tentokráte neočekávám nudnou partii. Oba celky mají ofensivu v krvi, a proto zvolím sázku na více než 3.5 gólů na zápas v pěkném kurzu 2.10.

Bratislavu čeká peklo, PAOK postoupí

Už před samotným týdnem jsem tipovala zápas PAOK Soluň proti Slovanu Bratislava, kde jsem volila řecký tým. Bratislava však doma překvapila a PAOK porazila v poměru 1:0. Já dnes ale nemohu jinak, volím jasně domácí a jejich postup. PAOK vypadl v předkole Ligy

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »