Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem Niko Kovačem, který se musel pakovat z trenérského křesla.

Jeho nástupce Hans Flick zažil úspěšnou premiéru v týdnu proti Olympiakosu, ale je jasné, že první zásadní zkouška přijde až v sobotu proti Dortmundu. Ten si v posledních třech soutěžních zápasem připsal tři vítězství a zdá se, že po slabším období, které měl na přelomu září a října, začíná šlapat na sto procent.

V tomto zápase bude Borussia postrádat dlouhodobě zraněného borce Reuse. Bayern je na tom ale s absencemi ještě o něco hůř. Postrádat bude obránce Boatenga a Niklase Suleho. V posledních třech vzájemných zápasech padlo vždy minimálně pět branek. A ani tentokráte neočekávám nudnou partii. Oba celky mají ofensivu v krvi, a proto zvolím sázku na více než 3.5 gólů na zápas v pěkném kurzu 2.10.

Slavia Praha postoupí přes CFR Cluj

Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy,

Číst článek »

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »