Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na Tipsportu. Víte proč? Proč to ti lidé dělají? Protože za ně dostanou pár desetikorun a pomáhají sázkovkám plnit obsah stránek a být tak před konkurencí. To oni ale nevidí. Ve finále je tedy úplně jedno, co tam kdo napíše, protože jsou stejně všichni v záporných číslech. Dotují přitom sázkové kanceláře, ovlivňují další sázkaře a vůbec jim to nevadí.

Já jsem se vždy spoléhala sama na sebe. Ano, pokud jsem našla kvalitního sázkaře, určila jsem si bank, který jsem mu jakoby věnovala a sázela podle něj. Pak mi nebylo líto zaplatit členství. Jenže většina takových sázkařů, kteří nabízejí poradenství, to dělá kvůli tomu, aby alespoň dohnali ztráty ze svého neúspěšného sázení. Zkrátka vás okradou. Našla jsem pár servisů, které používám déle než rok. Ty bych ale spočítala na jedné ruce. Myslím si, že jsem se dost přiučila, ale ani tak není lehké kurzovým sázením vydělávat. Ti nejlepší sázkaři mají opravdu malé procento zisku, ale i to stačí na to, aby byli v plusu. Pokud si to člověk uvědomí, stačil by sázkař, který má úspěšnost alespoň 55%. Ale ani ti se skoro nevyskytují.

Jak tedy vybírám tip? Svůj postup klidně prozradím, protože vím, že většina lidí na to stejně nemá čas, chybí jim disciplína a instinkt. Brzy ráno si otevřu nabídku zápasů. Vyberu si ty, o kterých něco vím (např. sleduji dlouhodobě ten tým, sleduji hráče v aktuálním období atd..) a určím si, kdo by mohl být vítěz. Stále si ještě ale nezobrazuji kurzy, jelikož nechci, aby mě to ovlivnilo. U každého zápasu si rozeberu aktuální formu týmů/hráče a vzájemnou bilanci. Pak si podle vzorce propočítám, jakou kdo má šanci na vítězství a podle toho určím tip. Až po tom všem se podívám na kurzy, které ale vůbec neřeším. Oni stejně po tomto postupu bývají na hranici kolem dvou. Dívám se ale na to, jestli kurz klesá nebo jde nahoru a zjišťuji proč. To je kolikrát ale velmi klamavé, proto se na to snažím nehledět. Připomínám, že v sezoně dokážu takto vybrat až dvacet zápasů za den a z nich určím pouze jeden tip. Ani vám nemusím vyprávět to, když mi jich třeba 16 vyjde a ten jeden, který je mezi zbytkem, je neúspěšný. Ale tak to funguje a je třeba jít dál.

Zápas Kypru se Skotskem bude na góly bohatý

Dva neúspěšné týmy ze skupiny I si to v sobotu večer rozdají již jen o čest a udobření fanoušků po neúspěšné kvalifikaci. Domácí Kypr se nachází na třetím místě tabulky s deseti body a nájezdníci ze Skotska na čtvrtém se ziskem devíti bodů. Kypr se

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »