Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na Tipsportu. Víte proč? Proč to ti lidé dělají? Protože za ně dostanou pár desetikorun a pomáhají sázkovkám plnit obsah stránek a být tak před konkurencí. To oni ale nevidí. Ve finále je tedy úplně jedno, co tam kdo napíše, protože jsou stejně všichni v záporných číslech. Dotují přitom sázkové kanceláře, ovlivňují další sázkaře a vůbec jim to nevadí.

Já jsem se vždy spoléhala sama na sebe. Ano, pokud jsem našla kvalitního sázkaře, určila jsem si bank, který jsem mu jakoby věnovala a sázela podle něj. Pak mi nebylo líto zaplatit členství. Jenže většina takových sázkařů, kteří nabízejí poradenství, to dělá kvůli tomu, aby alespoň dohnali ztráty ze svého neúspěšného sázení. Zkrátka vás okradou. Našla jsem pár servisů, které používám déle než rok. Ty bych ale spočítala na jedné ruce. Myslím si, že jsem se dost přiučila, ale ani tak není lehké kurzovým sázením vydělávat. Ti nejlepší sázkaři mají opravdu malé procento zisku, ale i to stačí na to, aby byli v plusu. Pokud si to člověk uvědomí, stačil by sázkař, který má úspěšnost alespoň 55%. Ale ani ti se skoro nevyskytují.

Jak tedy vybírám tip? Svůj postup klidně prozradím, protože vím, že většina lidí na to stejně nemá čas, chybí jim disciplína a instinkt. Brzy ráno si otevřu nabídku zápasů. Vyberu si ty, o kterých něco vím (např. sleduji dlouhodobě ten tým, sleduji hráče v aktuálním období atd..) a určím si, kdo by mohl být vítěz. Stále si ještě ale nezobrazuji kurzy, jelikož nechci, aby mě to ovlivnilo. U každého zápasu si rozeberu aktuální formu týmů/hráče a vzájemnou bilanci. Pak si podle vzorce propočítám, jakou kdo má šanci na vítězství a podle toho určím tip. Až po tom všem se podívám na kurzy, které ale vůbec neřeším. Oni stejně po tomto postupu bývají na hranici kolem dvou. Dívám se ale na to, jestli kurz klesá nebo jde nahoru a zjišťuji proč. To je kolikrát ale velmi klamavé, proto se na to snažím nehledět. Připomínám, že v sezoně dokážu takto vybrat až dvacet zápasů za den a z nich určím pouze jeden tip. Ani vám nemusím vyprávět to, když mi jich třeba 16 vyjde a ten jeden, který je mezi zbytkem, je neúspěšný. Ale tak to funguje a je třeba jít dál.

Sázím na Superpohár Juventus vs. Lazio

Cristiano Ronaldo má nabitou vitrínu s trofejemi, ale italský Superpohár v ní zatím chybí. Šanci jí získat dostane na stadionu King Saud University v Rijádu, kde se svým Juventusem bude čelit ve formě hrajícímu Laziu. Právě parta trenéra Inzaghiho je poslední přemožitel Staré

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »