V Praze nastoupí týmy z NHL! Tip na zápas Philadelphia Flyers vs. Chicago Blackhawks

Do Prahy se znovu vrací NHL a už dnes 4. října se můžeme těšit na souboj dvou skvělých týmů Philadelphia Flyers vs Chicago Blackhawks. Už včerejší den byl překvapením, jelikož se uskutečnil otevřený trénink a do o2 areny dorazila solidní návštěvnost. Hala byla z poloviny zaplněna, což překvapilo i hráče, kteří se netajili tím, že tohle ještě nezažili. V Praze je tak o NHL zájem, což je dobře a určitě se sem bude v následujících letech vracet.

Sázení na NHL je ruleta. Hráči jsou v takovém zápasovém tempu, že nevnímají nic jiného a není překvapením, když prohraje první tým s tím posledním. I dnes je velice obtížené tipovat výsledek. Sázkaři podle radaru věří Philadelphii, já mám však oblíbený tým Chicago a dobře vím, že dokáže porazit každého. Vezmu to tedy z jiného pohledu.

Za Philadelphia Flyers hraje Jakub Voráček. Ten už si včera při tréninku sklidil velký aplaus. Na druhé straně působí David Kampf a Dominik Kubalík, kteří ještě ale nemají tolik zkušeností jako prvně jmenovaný. Sázka na hranici gólů je velkým rizikem, taktéž výsledek zápasu, proto zvolím, že Jakub Voráček dnes získá alespoň jeden kanadský bod. Nejsem si jistá, jestli se mu podaří vstřelit branku, asistenci by si však připsat mohl. Je natolik kvalitní hráč, že skóruje pravidelně a v Praze bude mít jistě o motivaci postaráno. Odmění nás nějakou parádou? Já věřím, že ano a sázím, že získá kanadský bod v kurzu 1.65!

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak

Pokračovat »