Do Prahy se znovu vrací NHL a už dnes 4. října se můžeme těšit na souboj dvou skvělých týmů Philadelphia Flyers vs Chicago Blackhawks. Už včerejší den byl překvapením, jelikož se uskutečnil otevřený trénink a do o2 areny dorazila solidní návštěvnost. Hala byla z poloviny zaplněna, což překvapilo i hráče, kteří se netajili tím, že tohle ještě nezažili. V Praze je tak o NHL zájem, což je dobře a určitě se sem bude v následujících letech vracet.

Sázení na NHL je ruleta. Hráči jsou v takovém zápasovém tempu, že nevnímají nic jiného a není překvapením, když prohraje první tým s tím posledním. I dnes je velice obtížené tipovat výsledek. Sázkaři podle radaru věří Philadelphii, já mám však oblíbený tým Chicago a dobře vím, že dokáže porazit každého. Vezmu to tedy z jiného pohledu.

Za Philadelphia Flyers hraje Jakub Voráček. Ten už si včera při tréninku sklidil velký aplaus. Na druhé straně působí David Kampf a Dominik Kubalík, kteří ještě ale nemají tolik zkušeností jako prvně jmenovaný. Sázka na hranici gólů je velkým rizikem, taktéž výsledek zápasu, proto zvolím, že Jakub Voráček dnes získá alespoň jeden kanadský bod. Nejsem si jistá, jestli se mu podaří vstřelit branku, asistenci by si však připsat mohl. Je natolik kvalitní hráč, že skóruje pravidelně a v Praze bude mít jistě o motivaci postaráno. Odmění nás nějakou parádou? Já věřím, že ano a sázím, že získá kanadský bod v kurzu 1.65!

Sázím tip na španělský Superpohár

Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár. Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »