Pro další analýzu jsem si vybrala opět německou nejvyšší soutěž a to páteční předehrávku mezi Hoffenhiemem a Dortmundem. Domácí se nachází na osmé příčce se ziskem čtyřiadvaceti bodů, ale i tak záporným skóre 23:27.

Právě počet inkasovaných branek a defensivní práce je letos největší problém týmu, ve kterém působí český bek Pavel Kadeřábek. V posledních pěti duelech napadalo do branky Hoffenheimu třináct gólů a dá se očekávat, že našlapaná Borussia tuto statistiku ještě zhorší. Třetí tým Bundesligy nedotáhl dobře rozehraný duel s lídrem z Lipska.

Patrik Schick se dokázal čtvrt hodiny před koncem prosadit a oba týmy braly po bodu. Pro Žlutočerné to byla ztráta, kterou musí nyní napravit a je jasné, že opět vsadí na drtivou ofenziva. V posledních 7 zápasech nastřílel Dortmund rovných dvacet gólů a zvládne se prosadit i nyní. Sázím na 3 branky a více v kurzu 1.78.

Sázím tip na španělský Superpohár

Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár. Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta

Číst článek »
Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »