Allianz Aréna bude hostit souboj dvou týmů, které si postup zajistily již v předchozích kolech. Bayern se bude snažit, aby se zařadil do elitní společnosti týmů, které zvládly vyhrát všech šest zápasů ve skupině.

Hosté z Londýna mají také o motivaci postaráno. V prvním vzájemném zápase inkasovali od Bayernu potupnou „sedmičku“ a to navíc před vlastními fanoušky. Tottenham se ale po tomto zápase zvedl a zvládl vyhrát další tři utkání ve skupině a nastřílel v nich třináct branek. Bavorští jsou na tom se skórováním také dobře, v pěti zápasech dali neuvěřitelných jednadvacet gólů! V tomto utkání navíc budou chtít napravit nezdary z ligové soutěže, kde prohráli dvakrát v řadě a museli přepustit první příčku v tabulce Borusii Monchengladbach.

Věřím, že oba týmy dostojí své útočné pověsti a budou snažit hlavně pobavit diváky. Hráči jako Lewandowski, Muller nebo na druhé straně Ali a Kane jsou zárukou, že budou padat branky. Kurz na 3.5 branky a více je 1.94 a já ho ráda využiji.

ZAJÍMAVOST: Bayern Mnichov už má sice postup do další fáze Ligy mistrů jistý, ale pokud vyhraje, stane se teprve sedmým týmem v historii soutěže, který vyhrál všech šest zápasů ve skupině. Ve čtyřech případech dali domácí letos alespoň tři branky, přičemž v prvním vzájemném zápase se trefili hned sedmkrát, a třikrát vedli už v poločase. Favoritem tak bude Bayern i tentokrát.

Švýcarsko si odveze z Kodaně minimálně bod

Nejzajímavějším zápasem sobotního programu kvalifikačních utkání je bezesporu souboj Dánska se Švýcarskem. Tyto dva týmy spolu momentálně bojují o druhé postupové místo. Lídr skupiny z Irska hraje navíc v Gruzii, takže je dost možné, že svůj náskok navýší o další tři body. Dánové

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »