Allianz Aréna bude hostit souboj dvou týmů, které si postup zajistily již v předchozích kolech. Bayern se bude snažit, aby se zařadil do elitní společnosti týmů, které zvládly vyhrát všech šest zápasů ve skupině.

Hosté z Londýna mají také o motivaci postaráno. V prvním vzájemném zápase inkasovali od Bayernu potupnou „sedmičku“ a to navíc před vlastními fanoušky. Tottenham se ale po tomto zápase zvedl a zvládl vyhrát další tři utkání ve skupině a nastřílel v nich třináct branek. Bavorští jsou na tom se skórováním také dobře, v pěti zápasech dali neuvěřitelných jednadvacet gólů! V tomto utkání navíc budou chtít napravit nezdary z ligové soutěže, kde prohráli dvakrát v řadě a museli přepustit první příčku v tabulce Borusii Monchengladbach.

Věřím, že oba týmy dostojí své útočné pověsti a budou snažit hlavně pobavit diváky. Hráči jako Lewandowski, Muller nebo na druhé straně Ali a Kane jsou zárukou, že budou padat branky. Kurz na 3.5 branky a více je 1.94 a já ho ráda využiji.

ZAJÍMAVOST: Bayern Mnichov už má sice postup do další fáze Ligy mistrů jistý, ale pokud vyhraje, stane se teprve sedmým týmem v historii soutěže, který vyhrál všech šest zápasů ve skupině. Ve čtyřech případech dali domácí letos alespoň tři branky, přičemž v prvním vzájemném zápase se trefili hned sedmkrát, a třikrát vedli už v poločase. Favoritem tak bude Bayern i tentokrát.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže

Číst článek »

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »