Turecká Superliga pokračuje i přes problémy s virem vesele dále a nám se tak nabízí možnost vsadit si na předehrávku sedmadvacátého kola, kdy se utkají Fenerbahce a Kayserispor.

Domácí favorit z Istanbulu se v poslední době nachází v hluboké krizi, která vedla k odvolání trenéra a trochu překvapivě i jeho dočasného nástupce, kterým byl Zeki Murat Gole. Ten vydržel na lavičce pouhé dva zápasy a Fenerbahce tak půjde do pátečního utkání bez kouče! O hloubce problémů, do kterých Fenerbahce zabředlo, svědčí  6zápasová šňůra bez výhry, ze které se podařilo vytěžit pouze tři body za remízy.

Kayserispor se také nachází ve složité situaci. Poslední místo tabulky je pro hráče vždy velký nápor na psychiku, ale tým bývalého ostrostřelce Prosineckiho se v posledních utkáních začíná zvedat. V minulém kole zvítězil ve veledůležitém duelu proti Yeni Malatyasporu a byla to již třetí výhra v posledních pěti zápasech. Kayserispor se tak bodově dotáhl k ostatním týmům a na první nesestupovou pozici ztrácí pouze tři bodíky!

I když je Fenerbahce papírovým favoritem, pošlu své peníze na neprohru hostů. Domácím bude pravděpodobně chybět klíčový útočník Max Kruse a bez něj se budou góly dávat těžko. Prázdné tribuny Fenerbahce také nepomohou a současná forma hovoří jasně pro hosty. Kurz na neprohru Kayserisporu je navíc parádních 3.30.

Sparta hostí Budějovice a budou padat góly

Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi. Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být

Číst článek »

Online sázení přes internet

Byly doby, kdy se ještě chodilo sázet na pobočku. V posledních letech se však kurzové sázení přeneslo na internet, což umožňuje vsadit kdykoliv a odkudkoliv. Dá se tedy říci, že si svou sázkovou kancelář můžete vzít třeba i do kavárny. A jaké jsou hlavní výhody sázení přes internet? První je určitě flexibilita. Sázení zabere už tak hodně času a pokud bych měla ještě chodit na pobočku, nejspíš bych tento koníček neměla. Výhodou toho je i anonymita. Sousedi z města

Číst článek o sázení »