Turecká Superliga pokračuje i přes problémy s virem vesele dále a nám se tak nabízí možnost vsadit si na předehrávku sedmadvacátého kola, kdy se utkají Fenerbahce a Kayserispor.

Domácí favorit z Istanbulu se v poslední době nachází v hluboké krizi, která vedla k odvolání trenéra a trochu překvapivě i jeho dočasného nástupce, kterým byl Zeki Murat Gole. Ten vydržel na lavičce pouhé dva zápasy a Fenerbahce tak půjde do pátečního utkání bez kouče! O hloubce problémů, do kterých Fenerbahce zabředlo, svědčí  6zápasová šňůra bez výhry, ze které se podařilo vytěžit pouze tři body za remízy.

Kayserispor se také nachází ve složité situaci. Poslední místo tabulky je pro hráče vždy velký nápor na psychiku, ale tým bývalého ostrostřelce Prosineckiho se v posledních utkáních začíná zvedat. V minulém kole zvítězil ve veledůležitém duelu proti Yeni Malatyasporu a byla to již třetí výhra v posledních pěti zápasech. Kayserispor se tak bodově dotáhl k ostatním týmům a na první nesestupovou pozici ztrácí pouze tři bodíky!

I když je Fenerbahce papírovým favoritem, pošlu své peníze na neprohru hostů. Domácím bude pravděpodobně chybět klíčový útočník Max Kruse a bez něj se budou góly dávat těžko. Prázdné tribuny Fenerbahce také nepomohou a současná forma hovoří jasně pro hosty. Kurz na neprohru Kayserisporu je navíc parádních 3.30.

Tip na Premier League, vysoká důvěra

Pětadvacáté kolo Premier League má na programu střet dvou nejznámějších trenérských osobností poslední dekády. Domácí Tottenham převzal milovaný i nenáviděný Jose Mourinho, ale výsledky týmu i pod jeho vedením zůstávají za očekáváním. Kohouti dali na mizerou formu trochu zapomenout v minulém kole, kdy

Číst článek »

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »