Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti.

3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž – Næsby Ž
To bych nebyla já, kdybych nezačala ženským fotbalem. V Dánsku se hraje baráž o udržení a zajímavostí je, že oboum týmům stačí bod. Sázkové kanceláře vypsaly na remízu zajímavý kurz 1.75. Být to v českém fotbale, tak už to tam dávám. Jsem tedy zvědavá, jestli ženy budou hrát v Dánsku na remízu. Co se dnes hodně sází za tip? Remíza v kurzu 1.75

Division 2 – Skupina o udržení – 10. kolo: Dalum IF – Vejgaard
Tento zápas mě zaujal hlavně kvůli bet radaru, kde celý svět sází na domácí tým. Opět se jedná o dánskou ligu a skupinu o udržení. Domácí potřebují vyhrát, hostům o nic nejde. Nelze však říct, že by domácí byli lepším týmem. Uvidíme, co pošlou hostí za sestavu. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra domácích v kurzu 1.80.

Mistrovství světa U20 – Play Off – Finále: Ukrajina U20 – Jižní Korea U20
Máme tady finále MS U20, kam se dostala Ukrajina a Jižní Korea. Je to trochu nečekané finále a oba týmy měly velkou dávku štěstí. Celý sázkařský svět věří Ukrajině v kurzu 2.40. Já jsem U20 nesledovala, takže přesně nevím, co si o tom myslet. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra Ukrajina v kurzu 2.40.

Přátelské zápasy klubů: Plzeň (Cze) – Domažlice (Cze)
Tento zápas mě docela zaujal. Plzeň zavítá v rámci přátelského zápasu do Domažlic. Tam hrají přípravu pravidelně a vždy padá hodně gólů. Zajímavou sázkou může být, že padne více než 3.5 golů v kurzu 1.95. Z posledních 7 zápasů to totiž vždy padlo. Tady však hodně rozhodne sestava, vyplatí se počkat do začátku utkání a podle toho zvolit. Co se dnes hodně sází za tip? Over 3.5 golů.

Halle (Německo) – Kvalifikace, tráva: Zverev M. – Harris G.
Bratr hvězdného Zvereva se zasekl a má nyní rekordní počet porážek. Z posledních 21 zápasů vyhrál pouze jeden. Co si ale pamatuji, na trávě mu to vždy šlo. K tomu je dnes doma a je na něj kladen velký tlak. Osobně si myslím, že je lepší než Harris a už by to dnes mohl v kurzu 1.90 prolomit. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra Zverev v kurzu 1.90.

S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva: Gasquet R. – Thompson J.
Tento zápas jsem volila do tipů zdarma. Mám ráda, když už o něco jde. Gasquet neměl moc štěstí na antuce, ale zdá se, že před Wimbledonem chytá formu. Oba mají parádní servis a solí jedno eso za druhým. Co jsem však viděla, zdá se mi lepší prvně jmenovaný a ve free tipech si dnes zaslouží být. Čekám vyrovnaný duel se šťastnějším koncem pro nás.

Nottingham (Velká Británie), tráva: Rosol L. – Soeda G. a Novak D. – Donskoy E.
Tady jsme celý týden sázeli, ale je to jako na houpačce. My to naštěstí vše trefili. První zápas je těžký, tam je to vše o hlavě Rosola. Ten umí skvěle zapodávat i zahrát, ale také dobře vypustit. Mnoho sázkařů mu moc dnes nevěří, já si asi počkám až na průběh zápasů. Novaka jsme měli včera. Sice vyhrál, ale nějak výrazně mě neoslnil. Dnes je za velkého favorita, kurz jde dolů, ale já bych to tak jasně neviděla. Pozor na to.

A samozřejmě dnes máme i premium tip v kurzu 2.10. Ten ale nesmím prozradit, protože bych škodila klukům, kteří si členství zakoupili. Už se dnes moc těším na tipy a sport, protože je opravdu co sledovat. Tak hodně štěstí!

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším, to

Číst článek o sázení »

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy, viděla.

Číst článek o sázení »

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit i

Číst analýzu a zobrazit tip »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale to

Číst analýzu a zobrazit tip »