Tipy zdarma na dnešní den

Computer Coffee The Work Laptop Keyboard Work

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti.

3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž – Næsby Ž
To bych nebyla já, kdybych nezačala ženským fotbalem. V Dánsku se hraje baráž o udržení a zajímavostí je, že oboum týmům stačí bod. Sázkové kanceláře vypsaly na remízu zajímavý kurz 1.75. Být to v českém fotbale, tak už to tam dávám. Jsem tedy zvědavá, jestli ženy budou hrát v Dánsku na remízu. Co se dnes hodně sází za tip? Remíza v kurzu 1.75

Division 2 – Skupina o udržení – 10. kolo: Dalum IF – Vejgaard
Tento zápas mě zaujal hlavně kvůli bet radaru, kde celý svět sází na domácí tým. Opět se jedná o dánskou ligu a skupinu o udržení. Domácí potřebují vyhrát, hostům o nic nejde. Nelze však říct, že by domácí byli lepším týmem. Uvidíme, co pošlou hostí za sestavu. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra domácích v kurzu 1.80.

Mistrovství světa U20 – Play Off – Finále: Ukrajina U20 – Jižní Korea U20
Máme tady finále MS U20, kam se dostala Ukrajina a Jižní Korea. Je to trochu nečekané finále a oba týmy měly velkou dávku štěstí. Celý sázkařský svět věří Ukrajině v kurzu 2.40. Já jsem U20 nesledovala, takže přesně nevím, co si o tom myslet. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra Ukrajina v kurzu 2.40.

Přátelské zápasy klubů: Plzeň (Cze) – Domažlice (Cze)
Tento zápas mě docela zaujal. Plzeň zavítá v rámci přátelského zápasu do Domažlic. Tam hrají přípravu pravidelně a vždy padá hodně gólů. Zajímavou sázkou může být, že padne více než 3.5 golů v kurzu 1.95. Z posledních 7 zápasů to totiž vždy padlo. Tady však hodně rozhodne sestava, vyplatí se počkat do začátku utkání a podle toho zvolit. Co se dnes hodně sází za tip? Over 3.5 golů.

Halle (Německo) – Kvalifikace, tráva: Zverev M. – Harris G.
Bratr hvězdného Zvereva se zasekl a má nyní rekordní počet porážek. Z posledních 21 zápasů vyhrál pouze jeden. Co si ale pamatuji, na trávě mu to vždy šlo. K tomu je dnes doma a je na něj kladen velký tlak. Osobně si myslím, že je lepší než Harris a už by to dnes mohl v kurzu 1.90 prolomit. Co se dnes hodně sází za tip? Výhra Zverev v kurzu 1.90.

S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva: Gasquet R. – Thompson J.
Tento zápas jsem volila do tipů zdarma. Mám ráda, když už o něco jde. Gasquet neměl moc štěstí na antuce, ale zdá se, že před Wimbledonem chytá formu. Oba mají parádní servis a solí jedno eso za druhým. Co jsem však viděla, zdá se mi lepší prvně jmenovaný a ve free tipech si dnes zaslouží být. Čekám vyrovnaný duel se šťastnějším koncem pro nás.

Nottingham (Velká Británie), tráva: Rosol L. – Soeda G. a Novak D. – Donskoy E.
Tady jsme celý týden sázeli, ale je to jako na houpačce. My to naštěstí vše trefili. První zápas je těžký, tam je to vše o hlavě Rosola. Ten umí skvěle zapodávat i zahrát, ale také dobře vypustit. Mnoho sázkařů mu moc dnes nevěří, já si asi počkám až na průběh zápasů. Novaka jsme měli včera. Sice vyhrál, ale nějak výrazně mě neoslnil. Dnes je za velkého favorita, kurz jde dolů, ale já bych to tak jasně neviděla. Pozor na to.

A samozřejmě dnes máme i premium tip v kurzu 2.10. Ten ale nesmím prozradit, protože bych škodila klukům, kteří si členství zakoupili. Už se dnes moc těším na tipy a sport, protože je opravdu co sledovat. Tak hodně štěstí!

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka