Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší.

Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam sleduji. Pokud je něco, čemu bychom se měli vyhnout, je to jistě sázení na ženy. Na Wimbledonu bývá hodně překvapení, což včera potvrdila i Venus Williams, kterou vyřadila teprve patnáctiletá dívka. Ono je sázení na ženský tenis celkově hodně zrádné a zápas nikdy nemá favoritku. Pro srandu je kolikrát lepší zkusit zahrát vyšší kurz, protože pokud dneska hraje některá favoritka skvěle, zítra může hrát tragicky. To jistě všichni, kdo sázíme, známe.

Já se zaměřuji především na muže, kde se hraje na tři vítězné sety. Pokud je někdo favorit, klidně může ztratit set, ale málokdy se stává, že by mu outsider sebral všechny tři. Pokud je zápas vyrovnaný, je dobré dávat sázku na to, že každý uhraje alespoň jeden set, což je dnešní případ v tipech zdarma, kde máme zápas Fritz – Berdych. Sázkové kanceláře sice favorizují Fritze, což je asi podle aktuální formy správně, ale že by mu Berdych, který na trávě skvěle podává, nesebral ani set? To nechám na vás, ale pro mě se zde jeví dobrá sázka na 4 a více setů.

Ale proč tento článek píšu. Každý den vyberu z Wimbledonu dva tipy, tedy jeden do tipů zdarma a druhý pošlu odběratelům těch placených. Vzhledem k tomu, že Wimbledon každoročně sleduji, mohu slíbit, že budeme v plusových číslech. Tak ať se daří!

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »