Tipy na tenis – Wimbledon

wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší.

Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam sleduji. Pokud je něco, čemu bychom se měli vyhnout, je to jistě sázení na ženy. Na Wimbledonu bývá hodně překvapení, což včera potvrdila i Venus Williams, kterou vyřadila teprve patnáctiletá dívka. Ono je sázení na ženský tenis celkově hodně zrádné a zápas nikdy nemá favoritku. Pro srandu je kolikrát lepší zkusit zahrát vyšší kurz, protože pokud dneska hraje některá favoritka skvěle, zítra může hrát tragicky. To jistě všichni, kdo sázíme, známe.

Já se zaměřuji především na muže, kde se hraje na tři vítězné sety. Pokud je někdo favorit, klidně může ztratit set, ale málokdy se stává, že by mu outsider sebral všechny tři. Pokud je zápas vyrovnaný, je dobré dávat sázku na to, že každý uhraje alespoň jeden set, což je dnešní případ v tipech zdarma, kde máme zápas Fritz – Berdych. Sázkové kanceláře sice favorizují Fritze, což je asi podle aktuální formy správně, ale že by mu Berdych, který na trávě skvěle podává, nesebral ani set? To nechám na vás, ale pro mě se zde jeví dobrá sázka na 4 a více setů.

Ale proč tento článek píšu. Každý den vyberu z Wimbledonu dva tipy, tedy jeden do tipů zdarma a druhý pošlu odběratelům těch placených. Vzhledem k tomu, že Wimbledon každoročně sleduji, mohu slíbit, že budeme v plusových číslech. Tak ať se daří!

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka