Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší.

Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam sleduji. Pokud je něco, čemu bychom se měli vyhnout, je to jistě sázení na ženy. Na Wimbledonu bývá hodně překvapení, což včera potvrdila i Venus Williams, kterou vyřadila teprve patnáctiletá dívka. Ono je sázení na ženský tenis celkově hodně zrádné a zápas nikdy nemá favoritku. Pro srandu je kolikrát lepší zkusit zahrát vyšší kurz, protože pokud dneska hraje některá favoritka skvěle, zítra může hrát tragicky. To jistě všichni, kdo sázíme, známe.

Já se zaměřuji především na muže, kde se hraje na tři vítězné sety. Pokud je někdo favorit, klidně může ztratit set, ale málokdy se stává, že by mu outsider sebral všechny tři. Pokud je zápas vyrovnaný, je dobré dávat sázku na to, že každý uhraje alespoň jeden set, což je dnešní případ v tipech zdarma, kde máme zápas Fritz – Berdych. Sázkové kanceláře sice favorizují Fritze, což je asi podle aktuální formy správně, ale že by mu Berdych, který na trávě skvěle podává, nesebral ani set? To nechám na vás, ale pro mě se zde jeví dobrá sázka na 4 a více setů.

Ale proč tento článek píšu. Každý den vyberu z Wimbledonu dva tipy, tedy jeden do tipů zdarma a druhý pošlu odběratelům těch placených. Vzhledem k tomu, že Wimbledon každoročně sleduji, mohu slíbit, že budeme v plusových číslech. Tak ať se daří!

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »