Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší.

Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam sleduji. Pokud je něco, čemu bychom se měli vyhnout, je to jistě sázení na ženy. Na Wimbledonu bývá hodně překvapení, což včera potvrdila i Venus Williams, kterou vyřadila teprve patnáctiletá dívka. Ono je sázení na ženský tenis celkově hodně zrádné a zápas nikdy nemá favoritku. Pro srandu je kolikrát lepší zkusit zahrát vyšší kurz, protože pokud dneska hraje některá favoritka skvěle, zítra může hrát tragicky. To jistě všichni, kdo sázíme, známe.

Já se zaměřuji především na muže, kde se hraje na tři vítězné sety. Pokud je někdo favorit, klidně může ztratit set, ale málokdy se stává, že by mu outsider sebral všechny tři. Pokud je zápas vyrovnaný, je dobré dávat sázku na to, že každý uhraje alespoň jeden set, což je dnešní případ v tipech zdarma, kde máme zápas Fritz – Berdych. Sázkové kanceláře sice favorizují Fritze, což je asi podle aktuální formy správně, ale že by mu Berdych, který na trávě skvěle podává, nesebral ani set? To nechám na vás, ale pro mě se zde jeví dobrá sázka na 4 a více setů.

Ale proč tento článek píšu. Každý den vyberu z Wimbledonu dva tipy, tedy jeden do tipů zdarma a druhý pošlu odběratelům těch placených. Vzhledem k tomu, že Wimbledon každoročně sleduji, mohu slíbit, že budeme v plusových číslech. Tak ať se daří!

Sázení na tenis a US OPEN: Stephens – Kalinskaya

Americká superstar Sloane Stephens zahájí svoji pouť turnajem ve Flushing Meadows proti nadějné Anně Kalinskaya. 20letá ruská naděje, držící 126. pozici v žebříčku WTA, se zúčastní svého druhého US Open, ale své kvality již prokázala výbornými výkony na juniorském okruhu. Anna se do hlavní fáze

Číst článek »

Sázení na Mistrovství světa žen

Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním kurzu 2.30.

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »