Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes těžký los získali už sedm bodů. V posledním zápase sice ztratili doma dva body za remízu s Tottenhamem, ale předvedli slušný výkon s 55% držením míče a 26 střeleckými pokusy. Pierre-Emerick Aubameyang a Alexandre Lacazette potvrdili dobrou formu vstřelenými brankami a posila z Lille Nicolas Pepe perfektně zapadl do koncepce týmu a oba hvězdné útočníky výborně doplňuje.

Watford musel po katastrofickém začátku odvolat trenéra, když na místo odvolaného Garcii nastoupil Quique Sánchez Flores. Sršni i přes posílení kádru o Welbecka a záložníka I. Sarrse z Rennes nestřílí góly a záporné skóre 2:8 nepředvídá do dalších bojů nic dobrého. Watford navíc nenastoupil proti žádnému z aspirantů na titul. Prohrál s Evertonem, West Hamem, Brightonem a premiérový bod vybojoval s Newcastlem, kdy se sršni ujali vedení již ve druhé minutě, ale i tak zápas nedotáhli do vítězného konce.

Poslední zápas, který se odehrál na Vicarage Road, pro sebe dokázal urvat Arsenal 0:1. V předchozích dvou setkáních také odcházeli šťastnější Kanonýři. Historie se tentokrát bude opakovat a londýnský celek si opět odveze všechny body. Útočná kvalita souboru Emeryho bude nad síly obránců Watfordu a Arsenal nás potěší vítězstvím v pěkném kurzu 2.11.

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »