Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka.

Poslední vystoupení na Camp Nou proti Barceloně bylo pro fanoušky černobílých opět smutnou podívanou. Valencia inkasovala pět branek, z toho první dva góly dostala během deseti minut. Držení míče měla jen 35% a pouze tři střely na branku. Domácím navíc chyběl v základní sestavě Messi a Suarez nastoupil až v průběhu utkání.

Chelsea prochází velkou rekonstrukcí kádru. V létě odešel největší tahoun Hazard a také David Luiz. Stále zraněný je i nenahraditelný Kante. Pozitivní je zapracování mladých hráčů z akademie, která produkuje obrovské množství talentů, ale jejich využití v A teamu bylo zatím malé. Blues získali v pěti zápasech osm bodů. V posledních zápasech jde jejich forma nahoru, což odskákal tým Wolves, kterému Chelsea nastřílela 5 branek. Povedené utkání s patnácti střeleckými pokusy mělo hlavní hvězdu v reprezentantovi Anglie do 21 let Tammy Abrhamovi. Ten nasázel soupeři hattrick a má na kontě již sedm vstřelených gólů.

Chelsea má po dlouhé době kádr, který nemá skoro žádné zkušenosti s LIGOU MISTRŮ. Valencia však působí v této sezóně opravdu špatně a bez sebevědomí. Chelsea se daří hrát fotbal a mladíci Abrhama a Mouth si dokáží krásně vyhovět. Na Stamford Bridge to bude mít letos těžké každý tým a Valencia není v takové formě, aby si odvezla byť jen jediný bod. Chelsea vyhraje v kurzu 1.92!