Tipy na fotbal jsou u sázkařů velice oblíbené, a proto jsem si dnes připravila tiket, kam umístím několik zápasů z naší Fortuna ligy. Ke každému tipu pak napíši, proč si to myslím, kdo je favorit a také malou analýzu. Pojďme na to!

České Budějovice – Bohemians 1905

Budějovice okusily sílu Fortuna ligy a po jedenácti zápasech je z toho poslední šestnáctá pozice. Myslím si, že budou mít co dělat, aby se vyhnuly přímému sestupu. To už budou chtít proti dnešnímu soupeři. Na jih Čech totiž zajíždí Bohemians 1905, která je podle mnohých hratelná. Já si však myslím, že i mezi těmito týmy je velká mezera a trenér Martin Hašek počítá v Budějovicích s body. V tomto duelu bych se nebála dát na tiket neprohu hostů v parádním kurzu 1.85. Kurz 2.00 na domácí upřímně nechápu, jejich dosavadní hra je katastrofální.

Mladá Boleslav – Plzeň

Tady už je to trochu jiná liga a určitě se bude na co dívat. Plzeň zahájila stíhací jízdu za Slávií, což se jí daří a posledních šest zápasů vyhrála. Naposledy doma porazila Spartu, což je pro psychiku velmi povzbuzující a ještě před tímto duelem dokázala otočit doma zápas proti Jablonci. Vypadá to, že Plzeň jede konečně správným směrem. Ani Boleslav nezaostává a je na krásném pátém místě. Naposledy sice prohrála na Slavii 1:0, výkon však nebyl vůbec špatný. Tady bych viděla remízu, Plzeň to však bude tlačit na plný bodový zisk, takže hra bude otevřena. Volím výsledek zápasu bez remízy na Plzeň v kurzu 1.80.

Jablonec – Slavia Praha

Slavia to dnes také nemá vůbec jednoduché, protože zajíždí na trávník čtvrtého Jablonce. Neuvěřitelné skóre 23:2 ji řadí po jedenácti zápasech na první místo. Ani v Lize mistrů nedělá ostudu a předvádí solidní výkony proti světovým soupeřům. Kvalitu Jablonce dnes jistě nepopírám, ale pokud si mám vybrat favorita, nelze to udělat jinak a sázím výhru Slavie. Kurz klesá a momentálně se pohybuje na 1.90.

Dnes nás čeká mnoho atraktivních duelů a já věřím, že se vám moje tipy na fotbal líbí a přináší alespoň malou inspiraci. Dnešní výsledky mohou zahýbat tabulkou a Fortuna liga se tak může stát ještě zajímavější. Zvládnou dnes favoriti své zápasy a vyloupí stadiony domácích?

Jiří Veselý bojuje o US OPEN

Jiří Veselý dobře ví, že už to není taková paráda jako dříve. Proto si plně uvědomuje, že úspěchy na velkých turnajích jsou potřeba. Teď se o jeden takový pokouší, kde se ve druhém kole kvalifikace na US OPEN střetne s Jasonem Jungem. Jirku nemám ráda

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »