Česká reprezentace po pátečním fantastickém utkání s Anglií přivítá další celek z britských ostrovů a to tým Severního Irska. Tento zápas není součástí kvalifikace na Euro 2020, takže se dá očekávat, že šanci dostanou hlavně hráči širšího kádru.

Tým trenéra Šilhavého má momentálně dvanáct bodů a dotáhl se na vedoucí Anglii. Odehráno má ale o jedno utkání více, takže pokud Angličané potvrdí roli favoritů v Bulharsku, opět nám v čele odskočí. I tak se ale nacházíme v komfortní pozici, kdy nám z posledních dvou utkání stačí jedno vítězství a postup by nám neměl uniknout.

Severní Irsko je ve skupině C na třetí příčce za velmocemi Německem a Holandskem. Získalo ale stejně jako tyto země dvanáct bodů a zatím předvádí v kvalifikaci sympatické výkony. V posledních dvou zápasech sice přišly porážky s konkurenty o postup, ale vždy se jednalo o vcelku vyrovnaná utkání.

Náš tým bude mít kromě výhody domácího prostředí znatelnou výhodu v širším kádru. Irové odehráli většinu kvalifikace ve stejném složení a jakmile dostali více prostoru náhradníci, bylo z toho trápení jako v zápase s Lucemburskem. Zápas sice tým trenéra O’Neilla vyhrál, ale výsledek 1:0 byl  v souboji s fotbalovým trpaslíkem zklamáním. Češi jsou posilněni pátečním skalpem Anglie a i v tomto zápase dokáží zvítězit. Generali Aréna bude tleskat domácímu triumfu v kurzu 1.82.

Sázím tip na remízu v zápase Lille vs. Chelsea

Ve druhém kole základní skupiny Ligy mistrů přivítá na Stade Pierre-Mauroy domácí Lille londýnskou Chelsea. Lille naposledy v Ligue 1 uhrálo remízu 1-1 na hřišti Nice. Podalo slušný výkon s velkou kontrolou míče a po inkasování branky dokázali brzo vyrovnat. Luiz Araujo byl klíčovým hráčem

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »