Česká reprezentace po pátečním fantastickém utkání s Anglií přivítá další celek z britských ostrovů a to tým Severního Irska. Tento zápas není součástí kvalifikace na Euro 2020, takže se dá očekávat, že šanci dostanou hlavně hráči širšího kádru.

Tým trenéra Šilhavého má momentálně dvanáct bodů a dotáhl se na vedoucí Anglii. Odehráno má ale o jedno utkání více, takže pokud Angličané potvrdí roli favoritů v Bulharsku, opět nám v čele odskočí. I tak se ale nacházíme v komfortní pozici, kdy nám z posledních dvou utkání stačí jedno vítězství a postup by nám neměl uniknout.

Severní Irsko je ve skupině C na třetí příčce za velmocemi Německem a Holandskem. Získalo ale stejně jako tyto země dvanáct bodů a zatím předvádí v kvalifikaci sympatické výkony. V posledních dvou zápasech sice přišly porážky s konkurenty o postup, ale vždy se jednalo o vcelku vyrovnaná utkání.

Náš tým bude mít kromě výhody domácího prostředí znatelnou výhodu v širším kádru. Irové odehráli většinu kvalifikace ve stejném složení a jakmile dostali více prostoru náhradníci, bylo z toho trápení jako v zápase s Lucemburskem. Zápas sice tým trenéra O’Neilla vyhrál, ale výsledek 1:0 byl  v souboji s fotbalovým trpaslíkem zklamáním. Češi jsou posilněni pátečním skalpem Anglie a i v tomto zápase dokáží zvítězit. Generali Aréna bude tleskat domácímu triumfu v kurzu 1.82.

Sázím tip na Primeira Liga

Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu. Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »