Sedmé kolo anglické nejvyšší soutěže nám přinese souboj týmů, které zatím neprožívají příliš hladký vstup do sezóny. Domácí Tottenham se nachází na sedmém místě tabulky s bilancí dvě výhry, dvě remízy a dvě prohry. Důkazem herní nepohody Kohoutů bylo vypadnutí z poháru s celkem ze čtvrté nejvyšší soutěže Colchesterem.

Southampton je na tom ještě trochu hůř. Patří mu až třináctá pozice s bilancí dvě výhry, jedna remíza a tři porážky. V posledním zápase Svatí nestačili doma na Bournemouth, kterému podlehli 1:3. I když tomu výsledek nenapovídá, byli v zápase tím lepším týmem s 65% držením míče a 25 střeleckými pokusy. Problém bylo pouze proměňování šancí a fatální chyby v obraně.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo letos v březnu na St Marys Stadium a domácí Southampton slavil výhru 2:1. Celkově si proti favorizovaným Londýňanům udržují Svatí pozitivní bilanci a odvezou si minimálně bod i tentokrát. Southampton předvádí nejlepší výkony proti papírově silnějším týmům a Tottenham je oproti povedené loňské sezóně poloviční. Sázka na neprohru hostů v krásném kurzu 2.85 se jeví jako dobrá příležitost.

Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna Konta. Ani

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »