Tip na Premier League, zaváhá Tottenham?

Sedmé kolo anglické nejvyšší soutěže nám přinese souboj týmů, které zatím neprožívají příliš hladký vstup do sezóny. Domácí Tottenham se nachází na sedmém místě tabulky s bilancí dvě výhry, dvě remízy a dvě prohry. Důkazem herní nepohody Kohoutů bylo vypadnutí z poháru s celkem ze čtvrté nejvyšší soutěže Colchesterem.

Southampton je na tom ještě trochu hůř. Patří mu až třináctá pozice s bilancí dvě výhry, jedna remíza a tři porážky. V posledním zápase Svatí nestačili doma na Bournemouth, kterému podlehli 1:3. I když tomu výsledek nenapovídá, byli v zápase tím lepším týmem s 65% držením míče a 25 střeleckými pokusy. Problém bylo pouze proměňování šancí a fatální chyby v obraně.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo letos v březnu na St Marys Stadium a domácí Southampton slavil výhru 2:1. Celkově si proti favorizovaným Londýňanům udržují Svatí pozitivní bilanci a odvezou si minimálně bod i tentokrát. Southampton předvádí nejlepší výkony proti papírově silnějším týmům a Tottenham je oproti povedené loňské sezóně poloviční. Sázka na neprohru hostů v krásném kurzu 2.85 se jeví jako dobrá příležitost.