Německo si na poslední přípravný zápas pozvalo opravdu vynikajícího soupeře, kterým je celek Argentiny. Tradiční rivalové si to tentokrát rozdají v Dortmundu, což je záruka vyprodaného stadionu a bouřlivé atmosféry. Pro Němce je to prověrka před zápasem v Estonsku, který je na programu 13. října. Kvalifikaci mají zatím rozehranou výborně a s dvanácti body (z pěti zápasů) vedou tabulku skupiny C.

Argentina má za sebou v podzimní části dva přátelské zápasy. Nejprve přišla po nevýrazném výkonu remíza 0:0 v Chile, ale v posledním zápase naopak kanonáda 4:0 doma s Mexikem. O tu se z velké části zasloužil útočník Interu Milán Lautaro Martinez, který nastřílel hattrick.

V posledním vzájemném zápase, který se odehrál v roce 2014, vyhrála Argentina 4:2. Jednalo se také o přátelské utkání. Argentině bude v Signal Iduna Parku chybět největší hvězda Messi, ale zápas s Mexikem ukázal, že ofenzíva jeho absencí tolik netrpí. Němci se určitě pokusí velkého rivala porazit, ale je možné, že v defenzívě tolik důslední nebudou. Vzhledem k charakteru utkání půjde hlavně o to se nezranit a dobře se naladit do zbývajících zápasů. Očekávám otevřenou ofenzivní partii, při které padnou minimálně tři branky. Kurz na více než 2.5 gólu je 1.87.

Bologna na Juventus neumí

Dnes se podívám na mou oblíbenou Serii A v Itálii a na zápas Juventus vs. Bologna. Ráda se přehrabuji v číslech a není tomu jinak ani u dnešního tipu. Kurz na výhru domácích je nízký, takže si myslím, že vás 1.40 neuspokojí, proto volím ještě

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »