V neděli nás čeká jeden z nejočekávanějších zápasů celé jarní části německé Bundesligy. Ve formě hrající Bayern vyzve na svém hřišti ofensivní mašinu z Lipska.

Obhájci titulu předvádějí pod Hans-Dieterem Flickem skvělé výkony a drží první příčku tabulky. Letos zatím vyhráli všechna soutěžní utkání, ale i tak jim na záda dýchá jejich nedělní sok, Dortmund a Borussia M’gladbach. Lipsko získalo z posledních dvou zápasů pouze bod. Po porážce ve Frankfurtu přišla vydřená domácí remíza s Borussií M’gladbach, kdy hráči trenéra Juliana Nagelsmanna dotahovali ve druhém poločase ztrátu.

I když věřím, že Bayern doma potvrdí roli favorita, vsadím si raději na počet branek v zápase. Oba týmy disponují kvalitními střelci. Ať už je to na jedné straně Thomas Muller nebo Timo Werner na té druhé. Očekávám, že diváci v Allianz Aréně uvidí minimálně 4 branky, a proto si troufnu na over 3.5 gólu. Více než 3.5 branky je ohodnoceno slušným kurzem 1.77.

West Ham vyzve Leicester a budou padat branky

Ze sobotního programu anglické Premier League se mi nejvíc zamlouvá duel mezi West Hamem a Leicesterem. Domácí Kladiváři neprožívají dobré časy a od sestupových pozic je dělí pouhý jeden bod. Z posledních dvanácti zápasů vytěžili pouze osm bodů a silně negativní skóre 20

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »