V neděli nás čeká jeden z nejočekávanějších zápasů celé jarní části německé Bundesligy. Ve formě hrající Bayern vyzve na svém hřišti ofensivní mašinu z Lipska.

Obhájci titulu předvádějí pod Hans-Dieterem Flickem skvělé výkony a drží první příčku tabulky. Letos zatím vyhráli všechna soutěžní utkání, ale i tak jim na záda dýchá jejich nedělní sok, Dortmund a Borussia M’gladbach. Lipsko získalo z posledních dvou zápasů pouze bod. Po porážce ve Frankfurtu přišla vydřená domácí remíza s Borussií M’gladbach, kdy hráči trenéra Juliana Nagelsmanna dotahovali ve druhém poločase ztrátu.

I když věřím, že Bayern doma potvrdí roli favorita, vsadím si raději na počet branek v zápase. Oba týmy disponují kvalitními střelci. Ať už je to na jedné straně Thomas Muller nebo Timo Werner na té druhé. Očekávám, že diváci v Allianz Aréně uvidí minimálně 4 branky, a proto si troufnu na over 3.5 gólu. Více než 3.5 branky je ohodnoceno slušným kurzem 1.77.

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »