V neděli nás čeká jeden z nejočekávanějších zápasů celé jarní části německé Bundesligy. Ve formě hrající Bayern vyzve na svém hřišti ofensivní mašinu z Lipska.

Obhájci titulu předvádějí pod Hans-Dieterem Flickem skvělé výkony a drží první příčku tabulky. Letos zatím vyhráli všechna soutěžní utkání, ale i tak jim na záda dýchá jejich nedělní sok, Dortmund a Borussia M’gladbach. Lipsko získalo z posledních dvou zápasů pouze bod. Po porážce ve Frankfurtu přišla vydřená domácí remíza s Borussií M’gladbach, kdy hráči trenéra Juliana Nagelsmanna dotahovali ve druhém poločase ztrátu.

I když věřím, že Bayern doma potvrdí roli favorita, vsadím si raději na počet branek v zápase. Oba týmy disponují kvalitními střelci. Ať už je to na jedné straně Thomas Muller nebo Timo Werner na té druhé. Očekávám, že diváci v Allianz Aréně uvidí minimálně 4 branky, a proto si troufnu na over 3.5 gólu. Více než 3.5 branky je ohodnoceno slušným kurzem 1.77.

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »