Pro dnešní den jsem si vybrala hokejový zápas, kde zvolím tip na Ligu mistrů v hokeji. Liberec míří do Německa, kde je čeká Augsburg. Co dnes vsadím?

Augsburg vs. Liberec, to je zápas pro páté kolo Ligy mistrů v hokeji. Náš Liberec hraje výborně a drží čelo Extraligy. Prohrál pouze jednou, což bylo tak trochu nečekaně na Kladně. Jinak se mu ale daří a v týmu klape vše.

Co se týče Ligy mistrů, týmy často staví náhradní hráče. Po finanční stránce totiž není vysoká dotace a chybí často motivace. I tak si ale myslím, že se Liberec s Augsburgem může rovnat. Tomu se nedaří, jelikož prohrál posledních pět zápasů a v domácí lize DEL klesl až na dvanácté místo. Liberec se vydal do Německa už v pondělí, což jasně naznačuje, že nic nechce podcenit a je dost možné, že si body odveze. Sázet se dá čistá dvojka i výhra bez remízy. Na obě sázky je velmi solidní kurz.

Slavia Mozyr chce vyhrát další zápas

Slavia Mozyr v kurzu 2.11? Beru

Dohrávku čtvrtého kola Vysshaya ligy proti sobě svede Slavii Mozyr a FC Rukh Brest. Domácí Slavia po porážce v úvodním kole začala šlapat a připsala si v dalších třech soutěžních utkáních samá vítězství. Nejprve v lize zdolala druhý celek loňského ročníku BATE Borisov,

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »