Pro dnešní den jsem si vybrala hokejový zápas, kde zvolím tip na Ligu mistrů v hokeji. Liberec míří do Německa, kde je čeká Augsburg. Co dnes vsadím?

Augsburg vs. Liberec, to je zápas pro páté kolo Ligy mistrů v hokeji. Náš Liberec hraje výborně a drží čelo Extraligy. Prohrál pouze jednou, což bylo tak trochu nečekaně na Kladně. Jinak se mu ale daří a v týmu klape vše.

Co se týče Ligy mistrů, týmy často staví náhradní hráče. Po finanční stránce totiž není vysoká dotace a chybí často motivace. I tak si ale myslím, že se Liberec s Augsburgem může rovnat. Tomu se nedaří, jelikož prohrál posledních pět zápasů a v domácí lize DEL klesl až na dvanácté místo. Liberec se vydal do Německa už v pondělí, což jasně naznačuje, že nic nechce podcenit a je dost možné, že si body odveze. Sázet se dá čistá dvojka i výhra bez remízy. Na obě sázky je velmi solidní kurz.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »