Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna Konta. Ani ne před měsícem se tyto hráčky potkaly v Itálii, kde Markéta prohrála 2:1. Od té doby má vítěznou šnůru.

Vondroušová má skvělou formu, už před turnajem byla favorizována a mluvilo se o tom, že by se mohla dostat daleko. To se opravdu naplnilo a zatím se jedná o největší překvapení ženského French Open. Pokud se podíváme na aktuální formu, obě hráčky předvádí to nejlepší. Já se ale přikláním k tipu na Kontu, která toho má za sebou o dost více. Na French Open navíc vždy vypadla v prvním kole a letos má o motivaci postaráno. Markéta má splněno a nic už se od ní nečeká. Stejně tak ji nic nesvazuje a může hrát uvolněně. Ač bych to přála české hráčce, myslím si, že tentokrát zvítězí zkušenosti a postoupí Konta. Tady je to opravdu těžké, proto vkládám tip do sekce TIPY ZDARMA.

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »