Konta Johanna – Vondroušová Markéta

konta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna Konta. Ani ne před měsícem se tyto hráčky potkaly v Itálii, kde Markéta prohrála 2:1. Od té doby má vítěznou šnůru.

Vondroušová má skvělou formu, už před turnajem byla favorizována a mluvilo se o tom, že by se mohla dostat daleko. To se opravdu naplnilo a zatím se jedná o největší překvapení ženského French Open. Pokud se podíváme na aktuální formu, obě hráčky předvádí to nejlepší. Já se ale přikláním k tipu na Kontu, která toho má za sebou o dost více. Na French Open navíc vždy vypadla v prvním kole a letos má o motivaci postaráno. Markéta má splněno a nic už se od ní nečeká. Stejně tak ji nic nesvazuje a může hrát uvolněně. Ač bych to přála české hráčce, myslím si, že tentokrát zvítězí zkušenosti a postoupí Konta. Tady je to opravdu těžké, proto vkládám tip do sekce TIPY ZDARMA.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka