Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna Konta. Ani ne před měsícem se tyto hráčky potkaly v Itálii, kde Markéta prohrála 2:1. Od té doby má vítěznou šnůru.

Vondroušová má skvělou formu, už před turnajem byla favorizována a mluvilo se o tom, že by se mohla dostat daleko. To se opravdu naplnilo a zatím se jedná o největší překvapení ženského French Open. Pokud se podíváme na aktuální formu, obě hráčky předvádí to nejlepší. Já se ale přikláním k tipu na Kontu, která toho má za sebou o dost více. Na French Open navíc vždy vypadla v prvním kole a letos má o motivaci postaráno. Markéta má splněno a nic už se od ní nečeká. Stejně tak ji nic nesvazuje a může hrát uvolněně. Ač bych to přála české hráčce, myslím si, že tentokrát zvítězí zkušenosti a postoupí Konta. Tady je to opravdu těžké, proto vkládám tip do sekce TIPY ZDARMA.

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na Tipsportu.

Číst článek o sázení »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek ovlivnit.

Číst článek o sázení »

Sázíme na derby Sparta Praha vs. Slavia Praha, jaký jsem vybrala tip?

Hlavní událostí desátého kola a vlastně celého podzimu Fortuna ligy je bezesporu pražské derby, které se tentokrát odehraje na Letné. V posledních letech se rovnováha sil přesunula do tábora sešívaných a Slavia přijede na hřiště svého úhlavního rivala jako lídr ligy a úřadující šampion. V české nejvyšší soutěži zatím Slavia proplouvá prakticky bez klopýtnutí. Získala 23 bodů a má skóre devatenáct vstřelených branek a pouhé dvě inkasované. Navíc dokázala v prvním zápase skupinové fáze Ligy Mistrů šokovat italského giganta Inter Milán, když si

Číst analýzu a zobrazit tip »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je těžké

Číst analýzu a zobrazit tip »