Dnes jsem si pro VIP analýzu vybrala zápas, který se mi zdá být celkem jasný. Na David Cupu se spolu utkají top hráči Shapovalov vs. Berrettini.

Shapovalov Denis je v žebříčku na desáté patnácté pozici a daří se mu skvěle. V nedávné době prohrál pouze s Djokovicem ve finále v Paříži. Jinak poráží celou špičku tenistů. Poradil si třeba s Nadalem, Zverevem i Fogninim. Jeho soupeřem je Berrettini Matteo, který dokonce drží osmou pozici. V poslední době se mu však příliš nedaří a z posledních pěti zápasů rovnou čtyři prohrál.

Vzhledem k tomu, že se jedná o Davis Cup, kde se prožívá každý míček a dva velice kvalitní hráče, tak volím, že padne alespoň 24 her. Stačí k tomu třeba i výsledek 7:5, 7:5. Já si však myslím, že gamů uvidíme daleko více, a proto kurz 1.95 jasně beru a považuji za velice hodnotný.

Slavia Praha postoupí přes CFR Cluj

Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy,

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »