Dnes jsem si pro VIP analýzu vybrala zápas, který se mi zdá být celkem jasný. Na David Cupu se spolu utkají top hráči Shapovalov vs. Berrettini.

Shapovalov Denis je v žebříčku na desáté patnácté pozici a daří se mu skvěle. V nedávné době prohrál pouze s Djokovicem ve finále v Paříži. Jinak poráží celou špičku tenistů. Poradil si třeba s Nadalem, Zverevem i Fogninim. Jeho soupeřem je Berrettini Matteo, který dokonce drží osmou pozici. V poslední době se mu však příliš nedaří a z posledních pěti zápasů rovnou čtyři prohrál.

Vzhledem k tomu, že se jedná o Davis Cup, kde se prožívá každý míček a dva velice kvalitní hráče, tak volím, že padne alespoň 24 her. Stačí k tomu třeba i výsledek 7:5, 7:5. Já si však myslím, že gamů uvidíme daleko více, a proto kurz 1.95 jasně beru a považuji za velice hodnotný.

Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »