Turnaj mistrů je v plném proudu a zatím jsme mohli vidět několik překvapení. Tím prvním bylo, že Thiem porazil Federera a já dnes nevidím důvod, proč by nemohl potrápit i Djokoviče.

Vypadá to, že se Thiem probouzí a zhruba po dvou letech začíná předvádět výkony jako dříve. Vím, že Djokovič je i na Turnaji mistrů favoritem, ale jeho výhru v kurzu 1.16 nemohu hrát. Kdo sledoval Thiema v zápase s Federerem, musí souhlasit, že jeho hra byla opravdu fantastická.

Zde si nemá cenu dávat více důvodů. Nečekám žádný debakl, proto volím sázku, že padne alespoň 22 her. Na to je kurz 1.90 a stačí k tomu v pohodě vyrovnané utkání, kde může Thiem klidně prohrát 2:0. Nebylo by však překvapením, kdyby Thiem vyhrál nebo dal alespoň set ve velmi slušném kurzu.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na Camp Nou

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »