Turnaj mistrů je v plném proudu a zatím jsme mohli vidět několik překvapení. Tím prvním bylo, že Thiem porazil Federera a já dnes nevidím důvod, proč by nemohl potrápit i Djokoviče.

Vypadá to, že se Thiem probouzí a zhruba po dvou letech začíná předvádět výkony jako dříve. Vím, že Djokovič je i na Turnaji mistrů favoritem, ale jeho výhru v kurzu 1.16 nemohu hrát. Kdo sledoval Thiema v zápase s Federerem, musí souhlasit, že jeho hra byla opravdu fantastická.

Zde si nemá cenu dávat více důvodů. Nečekám žádný debakl, proto volím sázku, že padne alespoň 22 her. Na to je kurz 1.90 a stačí k tomu v pohodě vyrovnané utkání, kde může Thiem klidně prohrát 2:0. Nebylo by však překvapením, kdyby Thiem vyhrál nebo dal alespoň set ve velmi slušném kurzu.

Zverev Alexander si poradí se Schwartzmanem

Na dnešní US OPEN jsem si vybrala duel Zverev Alexander – Schwartzman Diego Sebastian, kde si vsadím aktuální kurz 2. Oba hráče pozorně celý turnaj sleduji, proto by měl tento tip vyjít. Schwartzman hraje na US OPEN parádně a všechny tři zápasy zvládl

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »