Turnaj mistrů je v plném proudu a zatím jsme mohli vidět několik překvapení. Tím prvním bylo, že Thiem porazil Federera a já dnes nevidím důvod, proč by nemohl potrápit i Djokoviče.

Vypadá to, že se Thiem probouzí a zhruba po dvou letech začíná předvádět výkony jako dříve. Vím, že Djokovič je i na Turnaji mistrů favoritem, ale jeho výhru v kurzu 1.16 nemohu hrát. Kdo sledoval Thiema v zápase s Federerem, musí souhlasit, že jeho hra byla opravdu fantastická.

Zde si nemá cenu dávat více důvodů. Nečekám žádný debakl, proto volím sázku, že padne alespoň 22 her. Na to je kurz 1.90 a stačí k tomu v pohodě vyrovnané utkání, kde může Thiem klidně prohrát 2:0. Nebylo by však překvapením, kdyby Thiem vyhrál nebo dal alespoň set ve velmi slušném kurzu.

Borussia Dortmund na Interu neprohraje

Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií. V posledním kole

Číst článek »

Placené tipy

Od dob, kdy vzniklo takzvané Vojtovo Sázení, je plný internet rádoby odborníků a profesionálních sázkařů. Můžete se setkat s klasickým prodejem tipů, ale s také s takzvanou investicí, kde samotná organizace vybírá peníze a slibuje až pohádkové zhodnocení. Pokud začneme u klasických placených tipů, většinou to bývá tak, že určitá společnost nabízí členství na nějakou dobu. Pokud se rozhodnete členství zakoupit, tak je potřeba nejdříve chvíli stránku sledovat a udělat si vlastní názor. Osobně nevěřím na nějaké verifikace tipů, protože i ty

Číst článek o sázení »