Dnes se podíváme na zápasy EVROPSKÉ LIGY, kde hrají naši sousedé Slovan Bratislava vs. PAOK Soluň. Zde nebudu rozebírat detaily a využiji stoupající kurz na domácí tým.

Týmy Slovan Bratislava i PAOK Soluň se nedostaly do LIGY MISTRŮ, což je zvláště pro druhý tým velkým zklamáním. Jak to tak bývá, je možné, že první zápas venku v EVROPSKÉ LIZE podcení. Slovan nehraje vůbec špatný fotbal a na výhru hostí v kurzu 1.90 se opravdu nevyplatí sázet. Osobně bych viděla první zápas remízu a odvetu pak jasně doma pro PAOK. Tip, který jsem vybrala, je neprohra Slovan Bratislava v krásném kurzu 2.30. Tento tip samozřejmě není žádná sázka na jistotu, ale vzhledem k nynější situaci obou celků je dost možné, že vyjde.

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »