Dnes se podíváme na zápasy EVROPSKÉ LIGY, kde hrají naši sousedé Slovan Bratislava vs. PAOK Soluň. Zde nebudu rozebírat detaily a využiji stoupající kurz na domácí tým.

Týmy Slovan Bratislava i PAOK Soluň se nedostaly do LIGY MISTRŮ, což je zvláště pro druhý tým velkým zklamáním. Jak to tak bývá, je možné, že první zápas venku v EVROPSKÉ LIZE podcení. Slovan nehraje vůbec špatný fotbal a na výhru hostí v kurzu 1.90 se opravdu nevyplatí sázet. Osobně bych viděla první zápas remízu a odvetu pak jasně doma pro PAOK. Tip, který jsem vybrala, je neprohra Slovan Bratislava v krásném kurzu 2.30. Tento tip samozřejmě není žádná sázka na jistotu, ale vzhledem k nynější situaci obou celků je dost možné, že vyjde.

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »