Svátek českého fotbalu, tak se dá nazvat zápas Ligy mistrů Slavia Praha vs. Dortmund. Ani bych nevěřila, že takovou analýzu někdy budu psát, ale je to tak. Ve skupině F mají všechny čtyři týmy jeden bod a je velká škoda, že právě Slavia nedotáhla vedení 0:1 proti Interu a inkasovala v 92. minutě. Kdyby ale někdo před zápasem řekl, že bude remíza, český tým by ji bral, takže se to i tak dá považovat za obrovský úspěch.

Aby toho nebylo málo, máme tu druhé kolo, kdy na Slavii zavítá Dortmund! Ten hraje poháry pravidelně a do Prahy si jede pro vítězství. Sílu ukázal v duelu s Barcelonou, kde ještě k tomu neproměnil penaltu. Držení míče měl sice Dortmund podle očekávání slabší, na šance byl ale snad i lepší. Strašně moc bych to dnes Slavii přála a jsem zvědava, jak se s tímto soustem popere, ale něco mi říká, že dnes už se překvapení nedočkáme.

V tomto boji je jasně daný favorit, snad jen domácí prostředí může Slavii na chvíli pomoci, ale s přibývajícím časem však bude znát převaha zkušenějšího celku. Pražané mají tak náročný program, že to snad Slavia nepamatuje a tři body jsou pro Dortmund po remíze s Barcelonou povinností. Pokud jde o peníze, kurz 2.00 musím brát a hraji čistou dvojku!

Slovácko vykrade i Baník

Dnes jsem si vybrala tip na zápas Baníku se Slováckem. Pokud sledujete Fortuna ligu, výsledky jsou opravdu jako na houpačce, ale dnes věřím, že Slovácko něco uhraje. Baník minulý týden na Spartě nepředvedl vůbec nic. Fanoušci to vzali za hráče a docela upravili tribuny stadionu.

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »