Svátek českého fotbalu! Slavia Praha hostí Dortmund a já si na to vsadím

Svátek českého fotbalu, tak se dá nazvat zápas Ligy mistrů Slavia Praha vs. Dortmund. Ani bych nevěřila, že takovou analýzu někdy budu psát, ale je to tak. Ve skupině F mají všechny čtyři týmy jeden bod a je velká škoda, že právě Slavia nedotáhla vedení 0:1 proti Interu a inkasovala v 92. minutě. Kdyby ale někdo před zápasem řekl, že bude remíza, český tým by ji bral, takže se to i tak dá považovat za obrovský úspěch.

Aby toho nebylo málo, máme tu druhé kolo, kdy na Slavii zavítá Dortmund! Ten hraje poháry pravidelně a do Prahy si jede pro vítězství. Sílu ukázal v duelu s Barcelonou, kde ještě k tomu neproměnil penaltu. Držení míče měl sice Dortmund podle očekávání slabší, na šance byl ale snad i lepší. Strašně moc bych to dnes Slavii přála a jsem zvědava, jak se s tímto soustem popere, ale něco mi říká, že dnes už se překvapení nedočkáme.

V tomto boji je jasně daný favorit, snad jen domácí prostředí může Slavii na chvíli pomoci, ale s přibývajícím časem však bude znát převaha zkušenějšího celku. Pražané mají tak náročný program, že to snad Slavia nepamatuje a tři body jsou pro Dortmund po remíze s Barcelonou povinností. Pokud jde o peníze, kurz 2.00 musím brát a hraji čistou dvojku!

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak

Pokračovat »