Superpohár vyhraje Liverpool, sázím jedničku

liverpool

Dnes se můžeme těšit na fotbalové utkání, které bude mít určitě solidní náboj. Večer se odehraje Superpohár UEFA, kde se střetnou týmy Liverpool a Chelsea. Já jsem si připravila tip na vítěze, který podložím menší analýzou. Pokud se vám bude můj názor líbit, můžete si dnes tento zápas přidat na tiket.

Začala bych tím, co je vůbec Superpohár. Je to jednoduché. Vítěz Evropské ligy hraje s vítězem Ligy mistrů. Pokud se podíváme, kdo je favoritem dnešního utkání, je to jasně Liverpool, který o víkendu zahájil ligu úspěšně – vítězstvím 4:1. Naopak Chelsea si odvezla výprask od Manchesteru Utd 4:0 a příliš dobrá nálada v týmu nepanuje. Ten je čerstvě složený a už to není ta Chelsea jako dříve. Zkrátka to není mančaft, na který se půjde při sázení spolehnout. To, co předvedli o víkendu, se vedení nelíbilo a já čekám, že dnes opět budou změny v sestavě. Do zápasu se tak půjde opět s nejistotou. Liverpool má k dispozici kompletní tým, zraněna je pouze brankářská jednička. Hraje se v Turecku (Istanbul), což je výhoda také pro Liverpool, jelikož má skvělou bilanci na cizích hřištích. Celkově je na tom tým o dost lépe a já sázím tip 1 (Liverpool vyhraje v základní hrací době).

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka