Dnes se můžeme těšit na fotbalové utkání, které bude mít určitě solidní náboj. Večer se odehraje Superpohár UEFA, kde se střetnou týmy Liverpool a Chelsea. Já jsem si připravila tip na vítěze, který podložím menší analýzou. Pokud se vám bude můj názor líbit, můžete si dnes tento zápas přidat na tiket.

Začala bych tím, co je vůbec Superpohár. Je to jednoduché. Vítěz Evropské ligy hraje s vítězem Ligy mistrů. Pokud se podíváme, kdo je favoritem dnešního utkání, je to jasně Liverpool, který o víkendu zahájil ligu úspěšně – vítězstvím 4:1. Naopak Chelsea si odvezla výprask od Manchesteru Utd 4:0 a příliš dobrá nálada v týmu nepanuje. Ten je čerstvě složený a už to není ta Chelsea jako dříve. Zkrátka to není mančaft, na který se půjde při sázení spolehnout. To, co předvedli o víkendu, se vedení nelíbilo a já čekám, že dnes opět budou změny v sestavě. Do zápasu se tak půjde opět s nejistotou. Liverpool má k dispozici kompletní tým, zraněna je pouze brankářská jednička. Hraje se v Turecku (Istanbul), což je výhoda také pro Liverpool, jelikož má skvělou bilanci na cizích hřištích. Celkově je na tom tým o dost lépe a já sázím tip 1 (Liverpool vyhraje v základní hrací době).

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »