V dohrávce turecké nejvyšší soutěže se střetne současný lídr Alanyaspor s jedním ze svých pronásledovatelů, což je celek Fenerbachce. Domácí zatím vévodí tabulce se ziskem devíti bodů ve třech zápasech. V létě opustilo kádr několik méně využívaných hráčů a přišel zkušený Juanfran, který okamžitě zapadl do základní sestavy a stejně tak i brankář Marafona z Bragy. Tým trenéra Buluta se snaží hrát rychlý fotbal bez zbytečných přihrávek. V útoku se daří dvojici Fernandes a Cisse.

Fenerbachce se po úvodní kanonádě 5:0 do sítě Gaziantepy v posledních zápasech trochu zaseklo. Ve třetím ligovém kole přišla první ztráta za remízu 1:1 s Trabzonsporem a o reprezentační pauze porážka v přátelském zápase proti Burasporu. V letní přestávce následoval tradiční turecký průvan v kádru. Významnou posilou je útočník Max Kruse a záložník Luiz Gustavo. Ze známých hráčů, kteří Fenerbachce opustili, stojí za zmínku Slovák Škrtel, Roberto Soldado nebo Mehmet Topal.

Alanyaspor posílený dobrým začátkem soutěže a s vlastními fanoušky v zádech může hrát vyrovnanou partii s jakýmkoliv týmem turecké superligy. Fenerbachce má ale zkušenější kádr připravený na náročné zápasy v evropských pohárech. V posledních čtyřech vzájemných zápasech padlo celkem osm gólů a letos jsou oba celky ještě více naladěné do ofenzívy. Tipovat výsledek u dvou takto vyrovnaných týmu je hodně nejisté, ale věříme, že kvalita hráčů jako je Cisse, Fernades, Kruse a Muriqi zajistí minimálně tři góly v zápase v pěkném kurzu 1.81.

Tip na Premier League, vysoká důvěra

Pětadvacáté kolo Premier League má na programu střet dvou nejznámějších trenérských osobností poslední dekády. Domácí Tottenham převzal milovaný i nenáviděný Jose Mourinho, ale výsledky týmu i pod jeho vedením zůstávají za očekáváním. Kohouti dali na mizerou formu trochu zapomenout v minulém kole, kdy na svém

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »