Srbové se zastřílejí proti Lucembursku

Kvalifikace o evropský šampionát vrcholí a ve skupině B se o druhé postupové místo strhne velká bitva. Jasný lídr z Ukrajiny už má postup v kapse, ale Srbsko i Portugalsko čekají ještě dva zápasy, ve kterých se vše rozhodne.

Zatím je na tom lépe parta hvězdného Ronalda, který je ale momentálně na marodce a do konce kvalifikace pravděpodobně nezasáhne. Srbové čekají s odstupem jednoho bodu na třetím místě a jsou připraveni využít jakéhokoliv zavání. Ve čtvrtek budou mít relativně snadnou úlohu, protože je čeká domácí zápas s outsiderem z Lucemburska. Tomu již o nic nejde a na čtvrté příčce se čtyřmi body mohou zapomenout i na baráž.

Srbové disponují vynikajícím a zkušeným kádrem, ve kterém šéfují Mitrovič z Fulhamu, Tadič z Ajaxu, Kostič z Frankfurtu nebo Kolarov z AS Řím. Co jméno, to lídr kvalitního týmu z top ligy.

Lucembursko má reprezentaci poskládanou hlavně z hráčů domácího Dudelange a z hráčů působících v nižších soutěžích ve Francii a Belgii. Kvalita je jasně na straně Srbů a o motivaci se vůbec nemusíme bavit. Srbové doma Lucembursko přejedou a padnou u toho minimálně tři branky. Kurz na tři góly a více je slušných 1.88.

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi všechno

Číst článek o sázení »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde neviděla.

Číst článek o sázení »

Plzeň jede potvrdit výhru do Příbrami

Plzni se nedaří podle představ, což jasně dokazuje i to, že vypadla z pohárů. V minulém kole si trochu napravila sebevědomí, když porazila oslabenou Opavu 4:0. Trenér Vrba se snaží tým znovu nastartovat a bojovat o titul alespoň v české lize. Musím ale zmínit, že pokud by se mu nepovedl tento zápas, nejspíše by se s Plzní loučil. Nyní je důležité navázat, ale zcela jistě bude stát proti dobře hrající Příbram. Ta ukazuje doma velice slušný fotbal a spoléhá se,

Číst analýzu a zobrazit tip »

LaLiga a tip na zápas Granada vs. Osasuna

Po reprezentační pauze se tento víkend již naplno rozbíhají ligové soutěže a já si vybrala předehrávku španělské Primera Divison mezi Granadou a Osasunou. Domácí Granada  je zatím příjemné překvapení tohoto ročníku, a i když v minulém kole prohrála na hřišti Realu Madrid 2:4, stále se drží na čtvrté příčce, která zajišťuje předkolo Ligy mistrů. S Osasunou navíc doma neprohrála již od sezóny 1957/1958. Letos Granada vyhrává zápasy výbornou defenzívou, z úvodních sedmi kol inkasovala pouze šest branek a udržela čtyři

Číst analýzu a zobrazit tip »