Kvalifikace o evropský šampionát vrcholí a ve skupině B se o druhé postupové místo strhne velká bitva. Jasný lídr z Ukrajiny už má postup v kapse, ale Srbsko i Portugalsko čekají ještě dva zápasy, ve kterých se vše rozhodne.

Zatím je na tom lépe parta hvězdného Ronalda, který je ale momentálně na marodce a do konce kvalifikace pravděpodobně nezasáhne. Srbové čekají s odstupem jednoho bodu na třetím místě a jsou připraveni využít jakéhokoliv zavání. Ve čtvrtek budou mít relativně snadnou úlohu, protože je čeká domácí zápas s outsiderem z Lucemburska. Tomu již o nic nejde a na čtvrté příčce se čtyřmi body mohou zapomenout i na baráž.

Srbové disponují vynikajícím a zkušeným kádrem, ve kterém šéfují Mitrovič z Fulhamu, Tadič z Ajaxu, Kostič z Frankfurtu nebo Kolarov z AS Řím. Co jméno, to lídr kvalitního týmu z top ligy.

Lucembursko má reprezentaci poskládanou hlavně z hráčů domácího Dudelange a z hráčů působících v nižších soutěžích ve Francii a Belgii. Kvalita je jasně na straně Srbů a o motivaci se vůbec nemusíme bavit. Srbové doma Lucembursko přejedou a padnou u toho minimálně tři branky. Kurz na tři góly a více je slušných 1.88.

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »