Tak trochu netradičně je v úterý na programu španělská liga a zápas Barcelony s Villarrealem. Oba týmy od sebe dělí jedna příčka a my se můžeme těšit na velmi atraktivní duel, kde nebude nouze o šance.

Barcelona má po pěti zápasech bilanci 2-1-2, což jí hází až na osmou pozici. Prvních pět zápasů totiž chyběl zraněný Lionel Messi. Camp Nou tak zažívá nejhorší vstup do sezony. Aby toho nebylo málo, tak poslední zápas skončil fiaskem a Barcelona prohrála na hřišti Granady 2:0. Dnes musí zabrat a udobřit si fanoušky.

Nebude to mít však jednoduché, protože dnes změří síly s ofenzivním Villarrealem. Ten je o příčku výše a zatím v každém zápase vstřelil branku. Už měl i možnost změřit kvalitu s Realem Madrid a výsledek 2:2 mluví za vše. Sázím, že oba týmy dají branku.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže k sázení

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »