Tak trochu netradičně je v úterý na programu španělská liga a zápas Barcelony s Villarrealem. Oba týmy od sebe dělí jedna příčka a my se můžeme těšit na velmi atraktivní duel, kde nebude nouze o šance.

Barcelona má po pěti zápasech bilanci 2-1-2, což jí hází až na osmou pozici. Prvních pět zápasů totiž chyběl zraněný Lionel Messi. Camp Nou tak zažívá nejhorší vstup do sezony. Aby toho nebylo málo, tak poslední zápas skončil fiaskem a Barcelona prohrála na hřišti Granady 2:0. Dnes musí zabrat a udobřit si fanoušky.

Nebude to mít však jednoduché, protože dnes změří síly s ofenzivním Villarrealem. Ten je o příčku výše a zatím v každém zápase vstřelil branku. Už měl i možnost změřit kvalitu s Realem Madrid a výsledek 2:2 mluví za vše. Sázím, že oba týmy dají branku.

Slavia Praha postoupí přes CFR Cluj

Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy,

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »