V neděli 3. listopadu uvidíme souboj Opava – Sparta Praha, který má dle mého názoru jasného favorita. I když se Spartě nedaří podle představ, zde by si vítězství měla pohlídat. Vybrala jsem sázku v kurzu 2.00 a nyní řeknu proč.

Pokud začnu u poslední Opavy, která dala pouze sedm branek za čtrnáct zápasů, tak si nedovedu představit, že by měla ohrozit zrovna Spartu. Chápu, že se pražskému týmu také nedaří a šestá pozice není nic extra, ale že by ztratili s Opavou?

Tam prostě Sparta musí urvat vítězství a všichni to moc dobře ví. Očekávám, že na Opavu vlítnou hned od úvodních minut a zvítězí. Vybrala jsem tedy sázku na tip, že Sparta vyhraje první poločas v kurzu 2.00.

LaLiga a tip na zápas Granada vs. Osasuna

Po reprezentační pauze se tento víkend již naplno rozbíhají ligové soutěže a já si vybrala předehrávku španělské Primera Divison mezi Granadou a Osasunou. Domácí Granada  je zatím příjemné překvapení tohoto ročníku, a i když v minulém kole prohrála na hřišti Realu Madrid 2:4,

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »