V neděli 3. listopadu uvidíme souboj Opava – Sparta Praha, který má dle mého názoru jasného favorita. I když se Spartě nedaří podle představ, zde by si vítězství měla pohlídat. Vybrala jsem sázku v kurzu 2.00 a nyní řeknu proč.

Pokud začnu u poslední Opavy, která dala pouze sedm branek za čtrnáct zápasů, tak si nedovedu představit, že by měla ohrozit zrovna Spartu. Chápu, že se pražskému týmu také nedaří a šestá pozice není nic extra, ale že by ztratili s Opavou?

Tam prostě Sparta musí urvat vítězství a všichni to moc dobře ví. Očekávám, že na Opavu vlítnou hned od úvodních minut a zvítězí. Vybrala jsem tedy sázku na tip, že Sparta vyhraje první poločas v kurzu 2.00.

Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »