Sparta odehraje svůj poslední domácí zápas podzimní části proti celku Mladé Boleslavi. Sparta se ve druhé polovině podzimu dostala do slušné formy a dává tak trochu zapomenout na strašný začátek ročníku.

V posledním kole dokázala vydolovat tři body na hřišti Příbrami. Velké množství šancí sice zvládla neproměnit, ale i jeden vstřelený gól tentokrát stačil. V domácích zápasech se jí daří předvádět atraktivní a útočný fotbal. Já věřím, že tomu bude i neděli v podvečer. Mladá Boleslav se drží na výborné třetí příčce, ale venkovní zápasy jí příliš nejdou. Získala v nich zatím pouze pět bodů a je až s podivem, jak rozdílné výkony předvádí tým Josefa Webera při výjezdech mimo svůj stadion a na domácím hřišti.

První vzájemný zápas obou týmů nabídl fantastickou ofensivní podívanou, která skončila 4:3 pro Boleslav. Sparta nastřílela v minulých třech domácích zápasech jedenáct branek a tento trend bude pokračovat i v tomto utkání. Boleslav může nabídnou solidní střeleckou formu Nikolaje Komličenka, který je s deseti brankami nejlepším střelcem ligy a podle mě se prosadí i tentokrát. Sázka na minimálně tři vstřelené branky se jeví jako dobrá varianta a za kurz 2.04 jí beru všemi deseti.

Liverpool si to rozdá s Manchesterem City

Souboj prvního s druhým a také bitva obhájce titulu s největším favoritem letošního ročníku. Přesně takové příměry a mnoho dalších snese nedělní šlágr Premier League, ve které Liverpool vyzve Manchester City. Reds drží na Anfield Road neskutečnou sérii pětačtyřiceti utkání bez porážky. V

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »