Sparta odehraje svůj poslední domácí zápas podzimní části proti celku Mladé Boleslavi. Sparta se ve druhé polovině podzimu dostala do slušné formy a dává tak trochu zapomenout na strašný začátek ročníku.

V posledním kole dokázala vydolovat tři body na hřišti Příbrami. Velké množství šancí sice zvládla neproměnit, ale i jeden vstřelený gól tentokrát stačil. V domácích zápasech se jí daří předvádět atraktivní a útočný fotbal. Já věřím, že tomu bude i neděli v podvečer. Mladá Boleslav se drží na výborné třetí příčce, ale venkovní zápasy jí příliš nejdou. Získala v nich zatím pouze pět bodů a je až s podivem, jak rozdílné výkony předvádí tým Josefa Webera při výjezdech mimo svůj stadion a na domácím hřišti.

První vzájemný zápas obou týmů nabídl fantastickou ofensivní podívanou, která skončila 4:3 pro Boleslav. Sparta nastřílela v minulých třech domácích zápasech jedenáct branek a tento trend bude pokračovat i v tomto utkání. Boleslav může nabídnou solidní střeleckou formu Nikolaje Komličenka, který je s deseti brankami nejlepším střelcem ligy a podle mě se prosadí i tentokrát. Sázka na minimálně tři vstřelené branky se jeví jako dobrá varianta a za kurz 2.04 jí beru všemi deseti.

Švýcarsko si odveze z Kodaně minimálně bod

Nejzajímavějším zápasem sobotního programu kvalifikačních utkání je bezesporu souboj Dánska se Švýcarskem. Tyto dva týmy spolu momentálně bojují o druhé postupové místo. Lídr skupiny z Irska hraje navíc v Gruzii, takže je dost možné, že svůj náskok navýší o další tři body. Dánové

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »