Sparta Praha přes Trabzonspor nepostoupí

praha_trabzonspor

Čtvrteční Evropská liga přináší hned tři zápasy českých týmů. Ani s jedním to však nevypadá dobře a osobně budu ráda, když postoupí alespoň jeden. Dnes jsem si vybrala tip na utkání Trabzonspor – Sparta, kde volím s opatrností jedničku. Žádná tutovka to není, ale pokud se rozhodujete, co vsadit, vidím to lépe pro domácí tým.

Před týdnem jsme viděli zápas, kdy byla Sparta lepší ve všech směrech, ale i tak ztratila v samotném závěru vedení 2:0. Kozák, který měl být velkou posilou Sparty, se trápí a střelecky neprosazuje. Nedovedu si nějak moc představit, že by se to zrovna venku proti Trabzonsporu prolomilo. Dalším velkým problémem je neohrabaný Štětina, který v obraně nestíhá. Jediný, kdo tak trochu hraje, je Kanga, kterého si však domácí tým pohlídá. Na Spartě ho vůbec nešetřili a byly na něj tři žluté karty. Brousit ho budou i tentokrát a hru mu znechutí. Výhodou Trabzonsporu je, že tým týden odpočíval, protože turecká liga ještě nezačala a na tento zápas se chystá až 40 tisíc fanoušků, kteří své oblíbence poženou. Jsem zvědavá, jak to dopadne a pokud si vyberu toto utkání k sázce, budu volit jedničku.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka