Čtvrteční Evropská liga přináší hned tři zápasy českých týmů. Ani s jedním to však nevypadá dobře a osobně budu ráda, když postoupí alespoň jeden. Dnes jsem si vybrala tip na utkání Trabzonspor – Sparta, kde volím s opatrností jedničku. Žádná tutovka to není, ale pokud se rozhodujete, co vsadit, vidím to lépe pro domácí tým.

Před týdnem jsme viděli zápas, kdy byla Sparta lepší ve všech směrech, ale i tak ztratila v samotném závěru vedení 2:0. Kozák, který měl být velkou posilou Sparty, se trápí a střelecky neprosazuje. Nedovedu si nějak moc představit, že by se to zrovna venku proti Trabzonsporu prolomilo. Dalším velkým problémem je neohrabaný Štětina, který v obraně nestíhá. Jediný, kdo tak trochu hraje, je Kanga, kterého si však domácí tým pohlídá. Na Spartě ho vůbec nešetřili a byly na něj tři žluté karty. Brousit ho budou i tentokrát a hru mu znechutí. Výhodou Trabzonsporu je, že tým týden odpočíval, protože turecká liga ještě nezačala a na tento zápas se chystá až 40 tisíc fanoušků, kteří své oblíbence poženou. Jsem zvědavá, jak to dopadne a pokud si vyberu toto utkání k sázce, budu volit jedničku.

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »