Sparta má problém, po porážkách s Plzní a Slávií musí zabrat! Dávám na tiket domácí v handicapu

Spartu trápí už několik krize, která ne a ne přejít. Co je špatně, to ví pouze vedení a majitel klubu, každopádně to však nevypadá, že by s tím něco dělali. Pokud dnes Sparta nebude plně bodovat, kouč Jílek to může zabalit. Otázkou tedy je, zda ho hráči na trenérském postu ještě chtějí, ale osobně si myslím, že ano. Můj tip bude dnes na vítězství Sparty v handicapu v kurzu 1.80.

Fanouškům Sparty již došla trpělivost a po hráčích chtěli sundat v Plzni dresy. Mysleli to tak, že nemají na to je nosit, což nepochopili a svůj pracovní oděv dobrovolně a ze strachu odevzdali. Moc se o tom nemluví a Sparta to podala tak, že fanoušci chtěli jen “dresy”. Jenže si pojďme položit otázku, kdo by je za takové výkony chtěl? Sparta vyletěla z pohárů, prohrála derby se Slavií a minulé kolo v Plzni.

Nyní je čas se otřepat a udělat z osmého místa trochu lepší pozici. Na Letnou zavítá Karviná, která je na dvanácté příčce a její výkony nejsou nějak oslnivé. Trenér Straka určitě bude chtít něco vymyslet a motivovat svůj tým, ale pokud tady Sparta nezíská tři body, horší už to být nemůže. Karviná bude hrát uvolněně, protože nemá co ztratit. Naopak Sparta do toho dá vše a rozdíl týmů se projeví. Kurz na domácí 1.20 je o ničem, sázka v handicapu v kurzu 1.80 už je jiná písnička. Já tomu věřím 🙂