Na další analýzu jsem si vybrala opět zápas ve Fortuna lize. Minulý týden nám udělala radost Sparta s Budějovicemi slušnou kanonádou a pražský celek bude v tipu figurovat i tentokrát.

Svěřenci trenéra Jílka předvedli ve druhém poločase minulého zápasu jeden z nejlepších podzimních výkonů, ale další hrubá chyba jednotlivce je opět stála body. O chování letenských fanoušků, kteří v době tlaku svého týmu hodí na hřiště dýmovnici, se snad ani nebudu zmiňovat. Sparta tak získala opět pouze bod a dál trčí ve středu tabulky, konkrétně na pátém místě se stejným bodovým ziskem jako šestá Ostrava a sedmé Slovácko.

Příbram, jak je u tohoto týmu zvykem, najdeme na chvostu ligového pelotonu. Čtrnáctá příčka se ziskem třinácti bodů asi odpovídá možnostem týmu. V posledním utkání přišla prohra s dalším sestupem ohroženým týmem, a to s Bohemians. Příbram držela dlouho vyrovnaný stav, ale dvě minuty před koncem inkasovala a odjížděla z Ďolíčku bez bodů.

V prvním vzájemném zápase dominovala Sparta. Vyhrála tři – nula, ale i Příbram měla své šance. V tomto utkání očekávám také minimálně tři branky. Sázka na 2.5 gólů a více je za pěkný kurz 1.90.

Srbové se zastřílejí proti Lucembursku

Kvalifikace o evropský šampionát vrcholí a ve skupině B se o druhé postupové místo strhne velká bitva. Jasný lídr z Ukrajiny už má postup v kapse, ale Srbsko i Portugalsko čekají ještě dva zápasy, ve kterých se vše rozhodne. Zatím je na tom

Číst článek »

Online sázení přes internet

Byly doby, kdy se ještě chodilo sázet na pobočku. V posledních letech se však kurzové sázení přeneslo na internet, což umožňuje vsadit kdykoliv a odkudkoliv. Dá se tedy říci, že si svou sázkovou kancelář můžete vzít třeba i do kavárny. A jaké jsou hlavní výhody sázení přes internet? První je určitě flexibilita. Sázení zabere už tak hodně času a pokud bych měla ještě chodit na pobočku, nejspíš bych tento koníček neměla. Výhodou toho je i anonymita. Sousedi z města

Číst článek o sázení »