Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi.

Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být i lepší, ale Letenští nedotáhli dobře rozehrané zápasy v Teplicích a Jablonci. I tak je vidět, že si tým postupně sedá a práce trenéra Jílka začíná přinášet ovoce. Nováček z Budějovic je na tom s momentální formou ještě o kousek lépe. Připsal si pět vítězství za sebou a propracoval se na osmou příčku tabulky. Pro oba celky to bude již třetí vzájemné utkání v této sezóně. První skončilo remízou 2:2. Druhé, které se odehrálo v rámci Mol cupu, ovládla jasně Sparta a zvítězila 4:0.

Podobnou gólovou úrodu očekávám i tentokrát, a proto volím sázku na minimálně tři branky. Trenér Horejš ordinuje Budějovicím ofensivní fotbal a Sparta se doma také dokáže prosadit. Navíc se jí vrací do sestavy špílmachr Kanga, se kterým rostou výkony všech hráčů v ofenzivě. Kurz na 3 góly a více je příznivý 1.88.

Schalke hostí Union Berlín a body zůstanou domácím

Páteční předehrávka Bundesligy nabídne souboj dvou týmů, které se v poslední době prezentují velmi slušnou formou. Domácí Schalke drží pátou příčku ligové tabulky a neprohrálo v posledních pěti soutěžních zápasech. V posledním utkání dokázali svěřenci trenéra Wagnera vybojovat tři body na hřišti Werderu

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »