Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi.

Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být i lepší, ale Letenští nedotáhli dobře rozehrané zápasy v Teplicích a Jablonci. I tak je vidět, že si tým postupně sedá a práce trenéra Jílka začíná přinášet ovoce. Nováček z Budějovic je na tom s momentální formou ještě o kousek lépe. Připsal si pět vítězství za sebou a propracoval se na osmou příčku tabulky. Pro oba celky to bude již třetí vzájemné utkání v této sezóně. První skončilo remízou 2:2. Druhé, které se odehrálo v rámci Mol cupu, ovládla jasně Sparta a zvítězila 4:0.

Podobnou gólovou úrodu očekávám i tentokrát, a proto volím sázku na minimálně tři branky. Trenér Horejš ordinuje Budějovicím ofensivní fotbal a Sparta se doma také dokáže prosadit. Navíc se jí vrací do sestavy špílmachr Kanga, se kterým rostou výkony všech hráčů v ofenzivě. Kurz na 3 góly a více je příznivý 1.88.

Slavii čeká ligový duel v Liberci

Jako tip zdarma jsem si pro dnešní den vybrala zápas Liberec vs. Slavia Praha, kde volím zajímavou sázku. Tou je under 2.5 branek na zápas v kurzu 1.80. Proč si myslím, že tento tiket vyjde? Slavia Praha je na prvním místě se ziskem 48

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »