Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi.

Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být i lepší, ale Letenští nedotáhli dobře rozehrané zápasy v Teplicích a Jablonci. I tak je vidět, že si tým postupně sedá a práce trenéra Jílka začíná přinášet ovoce. Nováček z Budějovic je na tom s momentální formou ještě o kousek lépe. Připsal si pět vítězství za sebou a propracoval se na osmou příčku tabulky. Pro oba celky to bude již třetí vzájemné utkání v této sezóně. První skončilo remízou 2:2. Druhé, které se odehrálo v rámci Mol cupu, ovládla jasně Sparta a zvítězila 4:0.

Podobnou gólovou úrodu očekávám i tentokrát, a proto volím sázku na minimálně tři branky. Trenér Horejš ordinuje Budějovicím ofensivní fotbal a Sparta se doma také dokáže prosadit. Navíc se jí vrací do sestavy špílmachr Kanga, se kterým rostou výkony všech hráčů v ofenzivě. Kurz na 3 góly a více je příznivý 1.88.

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »