Souboj dvou nejlepších týmů skupiny F je na programu poslední hrací den tohoto kvalifikačního okna. Domácí Švédsko má momentálně čtrnáct bodů a nachází se na druhém místě tabulky za suverénním celkem Španělska, které má bodů devatenáct.

Tým trenéra Morena se mohl s předstihem kvalifikovat již v sobotu. V zápase s Norskem dlouho vedl brankou, kterou vstřelil Saúl, ale inkasoval ve čtvrté minutě nastavení na konečných 1:1. Španělé si tak na definitivní potvrzení účasti na šampionátu musí počkat, ale je jasné, že postup jim již neunikne.

Švédy kromě tohoto utkání čeká ještě zápas v Rumunsku a kvalifikaci uzavírá domácí utkání s fotbalovým trpaslíkem z Faerských ostrovů. Rumunsko, které na třetí příčce ztrácí na žlutomodré jeden bod, má v posledních třech utkáních opravdu těžký los a navíc nedisponuje potřebnou formou, aby se zapojili do boje o postup. Domácí tak potřebují v tomto zápase vybojovat alespoň jeden bod a já pevně věřím, že se jim to podaří. Španělsku by dělení bodů také nevadilo. Poslední výkon La Roja na hřišti Norska nevzbudil velkou důvěru, a i proto volím sázku na neprohru domácích. Švédsko uhraje ve Friends Aréně minimálně remízu v kurzu 2.05.

Bratislavu čeká peklo, PAOK postoupí

Už před samotným týdnem jsem tipovala zápas PAOK Soluň proti Slovanu Bratislava, kde jsem volila řecký tým. Bratislava však doma překvapila a PAOK porazila v poměru 1:0. Já dnes ale nemohu jinak, volím jasně domácí a jejich postup. PAOK vypadl v předkole Ligy

Číst článek »

Sobotní tip na italskou ligu: Juventus – Neapol

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže nám nabídne střetnutí dvou největších aspirantů na titul. Jedním z nich je jako každý rok turínský gigant Juventus. Ten zahájil sezónu stejně dominantně, jako jí skončil a ze hřiště Parmy si odvezl výhru 0:1, když jediným gólem rozhodl Chiellini.

Číst článek »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »