Souboj dvou nejlepších týmů skupiny F je na programu poslední hrací den tohoto kvalifikačního okna. Domácí Švédsko má momentálně čtrnáct bodů a nachází se na druhém místě tabulky za suverénním celkem Španělska, které má bodů devatenáct.

Tým trenéra Morena se mohl s předstihem kvalifikovat již v sobotu. V zápase s Norskem dlouho vedl brankou, kterou vstřelil Saúl, ale inkasoval ve čtvrté minutě nastavení na konečných 1:1. Španělé si tak na definitivní potvrzení účasti na šampionátu musí počkat, ale je jasné, že postup jim již neunikne.

Švédy kromě tohoto utkání čeká ještě zápas v Rumunsku a kvalifikaci uzavírá domácí utkání s fotbalovým trpaslíkem z Faerských ostrovů. Rumunsko, které na třetí příčce ztrácí na žlutomodré jeden bod, má v posledních třech utkáních opravdu těžký los a navíc nedisponuje potřebnou formou, aby se zapojili do boje o postup. Domácí tak potřebují v tomto zápase vybojovat alespoň jeden bod a já pevně věřím, že se jim to podaří. Španělsku by dělení bodů také nevadilo. Poslední výkon La Roja na hřišti Norska nevzbudil velkou důvěru, a i proto volím sázku na neprohru domácích. Švédsko uhraje ve Friends Aréně minimálně remízu v kurzu 2.05.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »