Souboj ambiciózních mladíků na US OPEN v prvním kole

První kolo na US OPEN je v plném proudu a už přineslo několik překvapení. Federer ztratil set, Veselý nedoservíroval vyhraný zápas a Berdych vypadl. Já se dnes podívám na zápas Shapovalov Denis – Auger Aliassime Felix, kde tipuji výhru Denise.

Proč tak volím? Tady dávám na osobní pocit, protože Felixe sleduji od července a jeho hra se mi moc nelíbí. Od té doby odehrál devět zápasů, kdy čtyři prohrál a pět vyhrál, z toho mu jednou pomohla skreč soupeře. Vždy ale prohrál set a jeho výkony jsou hodně kolísavé. Začátek sezony se mu vyvedl skvěle, přijde mi však, že mu forma klesá. Shapovalov má silné podání, které tady bude rozhodující. Mezihru mají podobnou, Denis však ale méně chybuje. Vzájemné zápasy jsou 2:1 pro našeho dnešního favorita a já věřím, že zvítězí. Tento duel mi padl ihned do oka a kurz 1.90 musím vsadit.