Páteční předehrávka běloruské nejvyšší soutěže nám nabídne souboj mezi trápícím se nováčkem a průměrně hrajícím Dinamem Minsk. Domácí Smolevichi zatím čeká na premiérovou výhru v novém ročníku a z pěti zápasů má pouze tři body za nerozhodné výsledky.

Stejně jako v druhé polovině loňské sezóny hoří hráči trenéra Vyacheslavoviche na proměňování brankových příležitostí. Pouze dvě vstřelené branky jsou absolutně tristní bilance, která k udržení prvoligové příslušnosti nepovede.

Hosté z Minsku jsou na tom o poznání lépe. Dokázali zatím vytěžit šest bodů za dvě vítězství a drží se na dvanácté příčce v tabulce. Oba důležité triumfy si připsali na domácím hřišti. Venku naopak Dinamo příliš neexceluje a více než body a branky sbírá červené karty.

Favoritem bude na stadionu Haradski v Borisově hostující celek (co se vypsaných kurzů týče). Zde se mi naopak líbí sázka na domácí borce, kteří sice zatím nemají body, ale jejich hra není na špatné úrovni. Motivace v podobě prvního vítězství dá hráčům Smolevichi křídla a konečně dokáží vstřelit více než jednu branku. Kurz na domácí je neodolatelných 4.40!

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »